banner461

Muzaffer Leblebici, Nevşehir’e Yatırım Sözünü Tuttu...

Muzaffer Leblebici, Vekil Menekşe’ye Ve Başkan Arı’ya Verdiği Nevşehir’e Yatırım Sözünü Tuttu...

banner503
Muzaffer Leblebici, Nevşehir’e Yatırım Sözünü Tuttu...
01 Haziran 2020 Pazartesi 15:34

banner143
banner134

Son yıllarda Nevşehir’e ve Türkiye’nin çeşitli illerine yaptığı yatırımlarla yüzlerce insana istihdam olanağı sağlayan İş İnsanı Muzaffer Leblebici, Nevşehir’e yapacağı yeni yatırım için hazırlıklarını tamamladı.

Geçtiğimiz yıl Nisan ayında Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe ile birlikte ziyaret ettiği Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı’ya, Nevşehirli gençlere istihdam olanağı sağlayacak yeni bir yatırım için söz veren İş İnsanı Muzaffer Leblebici, bu sözünü gerçekleştiriyor.

Özel Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulacak Kahvaltılık Gevrek üretimi yapılacak olan fabrika için tüm hazırlıklarını tamamlayarak yer tespitini yapan Leblebici, hammaddesini Nevşehir’den temin edeceği ürünleri Türkiye’nin yanı sıra yurt dışına ihraç edecek.

SÖZ VERDİĞİMİZ GİBİ...

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Leblebici: “Geçtiğimiz yıl bir araya geldiğimiz Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe ve Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı ile yaptığımız istişare sonucu yatırım kararı almıştık. Bugün sözümüzü yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Nevşehir’e kazandırdığımız bu yatırım ile Özel Organize Sanayii Bölgesinde yüksek teknolojii ile üreteceğimiz ürünlerle birlikte hem yerel tarıma destek vereceğiz hem de ve bu ürünlerin ithalatını kesmeye çalışacağız. Bu amaç ile faaliyetlerimize başlamak üzere ilk adımı atıyoruz.” dedi.

Leblebici ayrıca, bu yatırım gerçekleşmesinde verdikleri katkılardan dolayı AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe ve Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı’ya teşekkür etti.

NEVŞEHİR EKONOMİSİNE CİDDİ KATKI SAĞLAYACAK

Böylece;

*3 ay içerisinde Kahvaltılık gevrek üretimi yapacak fabrika Nevşehir’de faaliyetine başlıyor.

*Hammadde olarak, tarımsal ürünlerin temini de Nevşehir’den sağlanacak ve çiftçilere destek olunacak.

*Faaliyetine başlayacak olan fabrika, pandemi sürecinde istihdam ve aynı zamanda Nevşehir ekonomisine de önemli bir katkı sağlayacak.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.