banner461

Nevşehir Belediye Ekipleri Yağış İle Birlikte Teyakkuza Geçti

Nevşehir’de öğle saatlerinden itibaren etkili olan sağanak yağış ve dolu nedeniyle Nevşehir Belediyesi ekipleri teyakkuza geçti.

banner503
Nevşehir Belediye Ekipleri Yağış İle Birlikte Teyakkuza Geçti
02 Mayıs 2020 Cumartesi 16:41

banner143
banner134

Nevşehir’de öğle saatlerinden itibaren etkili olan sağanak yağış ve dolu nedeniyle Nevşehir Belediyesi ekipleri teyakkuza geçti. Yağış ile birlikte şehrin birçok farklı noktasında çalışan belediye ekiplerini sahada koordine eden Belediye Başkanı Rasim Arı, çalışmalara eşlik etti.

Nevşehir’de öğle saatlerinden itibaren etkisini arttıran yağışta, halkın olumsuzluk yaşamaması için Nevşehir Belediyesi ekipleri teyakkuza geçti.

Şiddetli yağış ve dolu nedeniyle kentin çeşitli mahallelerindeki bazı apartman ve işyerlerinin zemin katlarında yaşanan sel baskınlarına belediye ekipleri müdahale etti.

Sel sonrası çamurla kaplanan ana caddeler ve yaya kaldırımları da yine belediye ekipleri tarafından yıkanarak temizlendi.

Bu arada Fen İşleri Müdürlüğü, Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Zabıta ve İtfaiye ekiplerinin çalışmalarını sahada koordine eden Belediye Başkanı Rasim Arı, beraberindeki başkan yardımcıları ile birlikte çalışmalara eşlik etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.