banner461
banner195

Acıgöl Belediyesi’nde Sosyal Denge Sözleşmesi İmzalandı

Acıgöl Belediyesi ile Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (BEM-BİR-SEN) arasında sosyal denge sözleşmesi imzalandı.

Acıgöl Belediyesi’nde Sosyal Denge Sözleşmesi İmzalandı
30 Aralık 2017 Cumartesi 21:44

banner143
banner134
Acıgöl Belediyesi’nde  memur kadrosunda çalışan tüm personel için belediye ve MEMUR-SEN’e bağlı Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (BEM-BİR-SEN) arasında sosyal denge sözleşmesi imzalandı.

Memurların özlük haklarının iyileştirildiği Sosyal Denge Sözleşmesi, Acıgöl Belediye Başkanı Ercan Ertaş ile Bem-Bir-Sen Nevşehir Şube Müdürü Feridun Özdemir arasında imzalandı.

Acıgöl Belediye Başkanı Ercan Ertaş, “Biz belediye olarak memurumuzun alması gereken hakları vermek adına sosyal devlet ilkesi çerçevesinde, mali gücümüzün elverdiği ölçüde, çalışan memur personelimize destek vermeyi hedefliyoruz. Zira, Emekçinin hakkını korumak da görevlerimizden birisidir. Çalışma arkadaşlarımızın daha fazla refah içinde bulunmalarını isteriz.
Bu çerçevede tüm memurlarımıza yüzde yüz sosyal denge tazminatı vermeyi uygun bulduk. Bu sözleşmenin belediyemize ve memurlarımıza hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.