banner461
banner195

Alman Kooperatifleri Konfedarasyonu, Nevşehir’e geldi

Tarım Bakanlığı ile Alman Kooperatifleri Konfederasyonu arasında (DGRV) yapılan protokol gereğince pilot bölge olarak seçilen 5 ilden biri olan Nevsehir ‘ deki kooperatiflerin eğitimleri çerçevesinde ilimize gelen Alman Kooperatifleri Konfederasyonu (DGRV) adına Stefan ROSENOW Nevşehir Gıda’ Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Okan Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.

Alman Kooperatifleri Konfedarasyonu, Nevşehir’e geldi
08 Mayıs 2014 Perşembe 10:54

banner143
banner134

 Tarım Bakanlığı ile Alman Kooperatifleri Konfederasyonu arasında (DGRV) yapılan protokol gereğince pilot bölge olarak seçilen 5 ilden biri olan Nevsehir ‘ deki kooperatiflerin eğitimleri çerçevesinde ilimize gelen Alman Kooperatifleri Konfederasyonu (DGRV) adına Stefan ROSENOW  Nevşehir Gıda’ Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Okan Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.

İl Müdürümüz Okan YIMAZ, İlimiz tarımsal çalışmaları hakkın da bilgiler vererek, yöneltilen soruları cevapladı. Karşılıklı sohbet havası içerisinde geçen görüşme sonrası, YILMAZ, yabancı konuğa üzerinde Kapadokya konulu çini tabak hediye etti.

Ayrıca pilot kooperatiflerimiz olan Kaymaklı Kasabası ve Kızılkaya köyü tarımsal kalkınma kooperatiflerine ziyaret ederek kaynaklar, çözüm yolları ve karşılıklı bilgi alışverişinde bulunuldu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.