banner421
banner461
banner195

Bazı Şeyler Gönülden Kopmalı

Her yıl olduğu gibi bu yıl da 11 ayın sultanı ramazan ayı dolayısıyla yardım kampanyası başlatan Kızılay Nevşehir Şube Başkanlığı bu yıl da düzenlenen kampanyaya ilginin artmasını amaçlıyor.

 Bazı Şeyler Gönülden Kopmalı

banner143
banner134

 Bazı Şeyler Gönülden Kopmalı

NEVŞEHİR(MHA) Her yıl olduğu gibi bu yıl da 11 ayın sultanı ramazan ayı dolayısıyla yardım kampanyası başlatan Kızılay Nevşehir Şube Başkanlığı bu yıl da düzenlenen kampanyaya ilginin artmasını amaçlıyor.

Beraberindeki Kızılay Gönüllüsü gençlerle şehir merkezinin değişik alanlarına afişler asarak Vatandaşın bu konudaki hassasiyetini artırmak çabasına giren Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Cengiz Gülen, ramazan ayı süresince Forum Kapadokya AVM ve Beğendik AVM de açılan Kızılay Stantlarında Vatandaşların nakdi para, fitre, zekat, koli bağışı yapabileceklerini belirtti.

Bu yıl ki kampanya süresince 5 bin kişiye çeşitli yardımları ulaştırmak amacında olduklarını kaydeden Gülen, “Vatandaşlarımız böylesine önemli ve maneviyatı son derece yüksek günleri iyi değerlendirmeli. İlimizde bulunan ihtiyaç sahiplerine Kızılay aracılığıyla ulaştırılacak yardımlarda benim bir katkım olsun diyenleri stantlarımıza ya da Kızılay Şube Başkanlığımıza davet ediyorum” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.