banner461
banner195

Nevşehir de Kan Bağışı Yapana Fidan Hediye

Kızılay Nevşehir Şube Başkanlığı önümüzdeki günlerde İlimiz genelindeki kan bağışı kampanyalarına aralıksız devam edecek. Kan bağışı yapana fidan hediye edileceği bir kampanya da düzenlenecek.

Nevşehir de  Kan Bağışı Yapana Fidan Hediye
24 Mayıs 2014 Cumartesi 18:46

banner143
banner134

 Kan Bağışı Yapana Fidan Hediye

NEVŞEHİR(MHA) Kızılay Nevşehir Şube Başkanlığı önümüzdeki günlerde İlimiz genelindeki kan bağışı kampanyalarına aralıksız devam edecek. Kan bağışı yapana fidan hediye edileceği bir kampanya da düzenlenecek.

Son yıllarda nüfusuna oranla kan bağışı toplanan Türkiye’nin önde gelen illeri arasına giren Nevşehir’de bu başarının sürdürülmesi için Nevşehir de Kızılay yoğun bir çaba içerisindeler.

Nevşehir halkının kan bağışı konusunda gösterdikleri yüksek hassasiyetin sürmesi durumunda yıl sonuna kadar kan bağışı kampanyalarının ilimiz genelindeki ilçe ve beldelerde ve çeşitli kamu kurum kuruluşlarında süreceğine değinen Kızılay Şube Başkanı , “Nevşehir’imiz kan bağışı konusunda büyük bir hassasiyete sahip. Türk Kızılay’ımızın Ülkemiz genelinde olduğu gibi ilimizde de Kan Merkezimiz aracılığıyla sürdürdüğü kan bağışı kampanyalarımıza önümüzdeki günlerde de devam edeceğiz. Kampanyalarımıza ilimizdeki eğitim kurumlarımızın yanında, kamu kurum ve kuruluşlarımızda büyük ölçüde destek olmayı sürdürüyor. Hafta içerisinde Nevşehir Devlet Hastanemizde yapacağımız kan bağışı kampanyamıza katılanlara fidan hediyesinde bulunacağız. Bir yandan insanımız için hayati önem taşıyan kan bağışlarını toplarken, diğer yandan Vatandaşlarımızın ilimizin ağaçlandırılmasına katkı sağlamaları konusundaki hassasiyete destek olmuş olacağız” diye konuştu.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.