banner461
banner195

Nevşehir İmam Hatip Lisesi Mezunları Buluşuyor

Nevşehir İmam Hatip Lisesi Mezunları Derneği (Alemdar) Tarafından Düzenlenecek Geleneksel Mezunlar Günü 28 Ağustos 2016 Pazar günü Nevşehir İmam Hatip Lisesinde Yapılacaktır.Tüm Dostlar Davetlidir.......

Nevşehir İmam Hatip Lisesi Mezunları Buluşuyor
17 Ağustos 2016 Çarşamba 16:20

banner143
banner134
Alemdar Nevşehir İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği Başkanı Dr. Fatih Yakut yaptığı açıklamasında, " Alemdar Nevşehir İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneğimiz tarafından düzenleyeceğimiz, mezunlar buluşması 28 Ağustos 2016 pazar günü saat 16:30´da okulumuzda yapılacaktır. Tüm İmam Hatiplileri, mezunlarımız ve mensuplarımızı pilav gününe davet ediyorum" dedi.

Nevşehir’de 1968 yılında eğitim öğretime başlayan ve o günden bu yana 10 bine yakın mezun veren İmam Hatip Lisesinde mezunlar buluşması sürüyor.
Nevşehir Alemdar İmam Hatip Lisesi Mezunları Derneği tarafından düzenlenen Geleneksel Mezunlar Günü  28 Ağustos Pazar günü Saat 16.30’da düzenlenecek.
İlimizdeki eğitim kurumları arasında düzenli olarak yapılan etkinlikte yine yıllar öncesinde bu okuldan mezun olanlar bir araya gelecek. Etkinlikte pilav dağıtımı da yapılacak.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.