banner461
banner195

Nevşehirspor, kamp yeri için tesisleri inceliyor

Bölgesel Amatör Lig temsilcisi Nevşehir Spor, 2016-2017 futbol sezonu öncesinde bölgede kamp yapabileceği bir alan bulmak için tesis araştırma çalışmalarına başladı.2016-2017 futbol sezonu öncesinde Nevşehir Spor’da yeni yönetimin oluşmasıyla...

Nevşehirspor, kamp yeri için tesisleri inceliyor
12 Temmuz 2016 Salı 16:44

banner143
banner134
Bölgesel Amatör Lig temsilcisi Nevşehir Spor, 2016-2017 futbol sezonu öncesinde bölgede kamp yapabileceği bir alan bulmak için tesis araştırma çalışmalarına başladı.
2016-2017 futbol sezonu öncesinde Nevşehir Spor’da yeni yönetimin oluşmasıyla birlikte teknik direktörlük görevine Erol Azgın’ı getiren yönetim, Nevşehir’de kamp yapacağı oteli belirlemek amacıyla tesis incelemelerine başladı. Kulüp Başkanı Muzaffer Leblebici, Başkan Vekili Emrah Akün, Genel Menajer İsmet Savcı ve yönetim kurulu üyeleri İsmail Ördü, Umut Araz Ürgüp ilçesinde bulunan Şoförler Odasına ait tesisleri inceledi.
Kulüp Başkanı Muzaffer Leblebici yaptığı açıklamada, “ 2016-2017 futbol sezonu öncesinde transferlerde sona yaklaştık. Teknik Direktörümüzü Erol Azgın, Genel Menajer İsmet Savcı ve Başkanvekilimiz Emrah Akün transferlerde ince eleyip sık dokuyorlar. Nevşehir’imizin özlemiş olduğu kadroyu kurmak için yola çıkmıştık. Şükürler olsun ki burada da sona yaklaştık. Takımımızın sezon öncesi Nevşehir’de kamp yapacağı tesisler için Ürgüp’te incelemelerde bulunduk. Son kararı hocalarımız verecektir” diye konuştu.
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.