banner461
banner195

O Proje İnşallah Bizi Eskitmez

Nevşehir’in Uçhisar Beldesinde üç belediye başkanını eskiten Cevizlibağ Projesi bu yıl tekrar gündemde.

 O Proje İnşallah Bizi Eskitmez
10 Mayıs 2014 Cumartesi 17:29

banner143
banner134

 O Proje İnşallah Bizi Eskitmez

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in Uçhisar Beldesinde üç belediye başkanını eskiten Cevizlibağ Projesi bu yıl tekrar gündemde.

Uçhisar beldesinin en önemli turizm yerleşimlerinden biri olarak öne çıkan Cevizlibağ Mevkiindeki çalışmaların bu yıl başlatılmasının planlandığını söyleyen Belediye Başkanı Ali Karaaslan, “O proje Uçhisar’da üç belediye başkanı eskitti, inşallah bizi eskitmez” dedi.

Kültür ve Turizm Bakanlığı ile İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğinin konuyu farklı bir şekilde ele aldığını kaydeden Uçhisar Belediye Başkanı Ali Karaaslan, “Cevizlibağ mevkiindeki proje kangren olmuş bir durumda. İl Özel idaresi Müdürümüzle bu konuyu ele aldık. Orayı sadece ören yeri olarak ele alamıyor gerek Kültür ve Turizm Bakanlığı, gerekse İl Özel idaresi. Göreme’nin üst tarafındaki Manzara denilen alanı değerlendiriyorlar. Üçgüzeller ve Paşabağı’nı değerlendirmeye almış durumdalar. Bizim Cevizlibağ mevkisi hem alt yapısı nedeniyle, hem de Kalemizin alt tarafında bulunması itibariyle başka bir sorunumuz var orada. Dolayısıyla inşallah bu projeye başlayacağız. Bu proje tabiri caizse üç tane belediye başkanı eskitti. İnşallah biz de 4. belediye başkanı eskitmesi olmayız bu proje nedeniyle. İnşallah bunu başaran biz oluruz” açıklamalarında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Takipci - 4 yıl önce
başkanım allahın izniyle inşallah muaffak olursunuz. ama olmasada canın sağolsun. iktidar başaknları yapamadı. yinede cevizli konusunda size çamur atacaklar siz onlara kulak asmayın. allah yardımcınız olsun. saygılar.
Avatar
Mehmet - 4 yıl önce
sayın başkan dutlu camiinin minaresi ile ilgilide bir açıklama yapsanız. bu minareyi yerine daha iyisini yapmak içinmi yoksa kalıcı olarakmı yıkıyorsunuz?