banner461
banner195

Şair Sadi Teltik’ten TÜFAD’a Şiir

Nevşehir’de önemli olaylar ve kişilere duyarsız kaymayan ve şiirleriyle gündeme gelen Şair Sadi Teltik bu kez Türkiye Futbol Antrenörleri Derneğine dair bir şiir yazdı.

Şair Sadi Teltik’ten TÜFAD’a Şiir
29 Kasım 2013 Cuma 09:12

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de önemli olaylar ve kişilere duyarsız kaymayan ve şiirleriyle gündeme gelen Şair Sadi Teltik bu kez Türkiye Futbol Antrenörleri Derneğine dair bir şiir yazdı.

2009 Seçimleri öncesinde elim bir helikopter kazasında hayatını kaybeden Büyük Birlik Partisi lideri Muhsin Yazıcıoğlu’na ve ilimizde pek olaya dair şiirleri bulunan Şair Sadi Teltik’in şiirini Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Nevşehir Şubesi ilginç bir tasarımla birlikte porte haline getirdi.

Nevşehir Şube Başkanı Kenan Gerçeker, Şair Sadi Teltik’in futbol antrenörleri derneğine dair yazdığı şiiri ve yaptıkları tasarımı federasyona derneğin logosu olarak kullanılması teklifinde bulunacaklarını söyledi.

Önümüzdeki günlerde Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği genel merkezine giderek konuyu bizzat genel başkan ve yöneticilerle de görüşeceğini ifade eden Şube Başkanı Kenan Gerçeker, şiiri dolayısıyla Şair Sadi Teltik’e de teşekkür etti.

banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.