banner461
banner195

Ünver İçin Ya Siyah Ya Beyaz Ortası Yok...

Nevşehir Protokolünde renginden taviz vermeyenler arasında ilk sırada Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i göstermek yanlış olmaz. Zira Başkan Ünver Siyah Pantolon Üzerine Beyaz Gömlek tercihinde oldukça ısrarlı.

Ünver İçin Ya Siyah Ya Beyaz Ortası Yok...
14 Nisan 2014 Pazartesi 22:21

banner143
banner134

 Renginden Taviz Vermeyen Adam; Hasan Ünver

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Protokolünde renginden taviz vermeyenler arasında ilk sırada Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i göstermek yanlış olmaz. Zira Başkan Ünver Siyah Pantolon Üzerine Beyaz Gömlek tercihinde oldukça ısrarlı.

10 Yıllık belediye başkanlığının ardından 30 Mart yerel seçimleriyle birlikte Nevşehir tarihine yepyeni bir damga vuran Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in giysi tercihleri de oldukça bilindik. Keza, Başkan Hasan Ünver genelde siyah takım elbisenin altına çok büyük olasılıkla Beyaz gömlek ve üzerine lacivert kravatı tercih ediyor. Gömlek eğer beyaz değilse ya açık mavi ya da siyah renkli gömlek tercihlerinin ikinci ve üçüncü sırasında.

İlimizdeki protokol mensuplarının geneline baktığınızda en azından Başkan Ünver gibi tercihi belirli renklerde olanları pek görmek mümkün değil. Keza Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan bile zaman zaman lacivert takım elbise ile, içerisinde zaman zaman kravat bile bulunmadan, değişik gömlek renkleri tercihiyle görülebiliyor.

Son iki haftadır makamında tebrikleri kabul eden Başkan Ünver’in giysi tercihlerinde eşinin yanı sıra kendisinin bir Beşiktaşlı oluşunun da etkisi olduğu gözleniyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
açık sözlü - 4 yıl önce
hasan paşa yat kalk recep tayyibe duat yoksa bu kadar oy senin şahsına çıkmadı şimdi seni kutlamaya gelenler seçimi kaybetseydin kulaklarını nasıl çınlatırdı bir düşün
Avatar
cin ali - 4 yıl önce
Giyersin siyah üstüne beyaz
Oldun başkan yapıyorsun naz
Tevazu göster ne olur az biraz
Hesabı var o koltuğun unutma

Nevşehirden kimse bulamadık
Getirdik Niğdeden yine utanmadık
Tayyip var da o oyu kullandık
Hesabı var o koltuğun unutma

Sanma ki kara kaşına kurban
Tayyibin hatırına sevdik zorunan
Oynuyorsun ateşinen korunan
Hesabı var o koltuğun unutma

Degilsin ki bu aleme ne bey ne paşa
Nevşehirden çıkmadı aday kaldık şaşa
Her gelişin gidişi var hasan Paşa
Hesabı var o koltuğun unutma