banner461
banner195

GÖR-BİR’den Hayırlı Olsun Ziyareti

Nevşehir Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Yönetim Kurulu Başkanı ve Başkan Yardımcısı ilimizde faaliyete geçen Hill Butik Otel’ e ziyarette bulunurken, Otel sahibi İş Adamı Musa Ertaş’a hayırlı olsun temennisinde bulundular.

 GÖR-BİR’den Hayırlı Olsun Ziyareti
04 Eylül 2015 Cuma 16:19

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Yönetim Kurulu Başkanı ve Başkan Yardımcısı ilimizde faaliyete geçen Hill Butik Otel’ e ziyarette bulunurken, Otel sahibi İş Adamı Musa Ertaş’a hayırlı olsun temennisinde bulundular.

Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu, Başkan Yardımcısı Mahmut Sami Kemikkıran, İş Adamı Musa Ertaş’ı yeni yatırımından dolayı kutladılar.

Mutlu ve Kemikkıran yaptıkları açıklamada; “Nevşehir’imizin bünyesinde en çok işçi çalıştıran iş adamlarımızdan olan Musa Ertaş’ın kendi memleketine yaptığı bu yatırım ilimizdeki bir çok iş adamına da örnek teşkil edecek bir yatırım. Zira Bu memleketten kazandığını kendi memleketine yatırım yaparak değerlendiren İş Adamı Musa Ertaş’ı bir kez daha kutluyoruz. Bu yatırımın sonucunda bünyesinde 500 e yakın işçi çalıştıran iş adamımıza Allah razı olsun diyoruz” ifadelerinde bulundular.

Ziyaretten memnun olduğunu dile getiren İş Adamı Musa Ertaş ise, otel hakkında bilgilerde aktarırken, “Sizler gibi ağabeylerimizin dualarıyla inşallah bu yatırımlarımız artarak devam edecek” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.