banner461
banner195

Milletvekili Açıkgöz, Bakan Işık’ın kızının nikah törenine katıldı

TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Kocaeli’de Milli Savunma Bakanı Fikri Işık’ın kızının nikah törenine katıldı.

Milletvekili Açıkgöz, Bakan Işık’ın kızının nikah törenine katıldı
27 Ağustos 2016 Cumartesi 21:52

banner143
banner134
Milli Savunma Bakanı Fikri Işık’ın kızı Sema Işık, Faruk Hamutcu’yla Kocaeli’de düzenlenen nikah töreni ile dünya evine girdi. Düzenlenen Düğün merasimine AK Parti Nevşehir Milletvekili ve TBMM Katip Üyesi Mustafa Açıkgöz'de davetli olarak katıldı.

Milli Savunma Bakanı Fikri Işık’ın kızının Düğününe Özel Davetli Olarak Katılan AK Parti Nevşehir Milletvekili ve TBMM Katip Üyesi Mustafa Açıkgöz, "Milli Savunma Bakanımız Sayın Fikri Işık'ın kızı Sema Hanımefendi ve Faruk Beyin nikahına katıldık. Allah, genç çiftimizi iki cihanda aziz eylesin "dedi.


Kocaeli’nin İzmit ilçesi Ömertürkçakal bulvarı üzerinde bulunan Uluslar arası Fuar Merkezi’nde düzenlenen nikah törenine, TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz'le birlikte başta Başbakan Binali Yıldırım ve eşi Semiha Yıldırım olmak üzere TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Başbakan Yardımcıları Numan Kurtulmuş, Mehmet Şimşek, Veysi Kaynak, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Maliye Bakanı Naci Ağbal, Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, AK Parti Konya Milletvekili ve Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Kocaeli protokolü katıldı.

Tören alanına helikopter ile gelen Başbakan Binali Yıldırım ile eşi Semiha Yıldırım’ı Bakan Fikri Işık, Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve il protokolü karşıladı. Karşılamanın ardından heyet, kısa mesafede bulunan nikah töreninin düzenlendiği alana yoğun güvenlik önlemleri arasında kara yolu ile gittiler.

Tören alanı ve çevresinde çok sayıda özel harekat, çevik kuvvet polisi ve zıhlı araçlar ile güvenlik önemleri alınırken, polis ve özel harekat helikopterleri de tören alanı üzerinde uçarak alanın güvenliğini sağladılar. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.