banner461
banner195

Milletvekili Açıkgöz ve Menekşe'ye Meclis'te ziyaretçi akını

AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe'yi mecliste ziyaret ederek yeni dönemin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Milletvekili Açıkgöz ve Menekşe'ye Meclis'te ziyaretçi akını
11 Ekim 2018 Perşembe 17:18

banner143
banner134

AK Parti Acıgöl Belediye Başkanı Ercan Ertaş, Acıgöl İlçe Başkanı Ramazan Gül ve İl Genel Meclis Üyeleri Abdülsamet Göltaş ve Musa Mutlu, Ürgüp Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Aydın ve Ürgüp Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Kemal Öğütlü, Gör-Bir Derneği Başkanı Erol Mutlu, Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Kemikkıran ve Hak-İş Nevşehir İl Başkanı M. Fatih Mutlu, Nevşehirli iş adamları Bekir Paslanmaz, Ümit Atabilen, Mehmet Dirikoç ve Tuncer Gök, AK Parti Nevşehir Milletvekili  Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe'yi mecliste ziyaret ederek yeni dönemin hayırlı olması temennisinde bulundular.

Nevşehir'den gelen konuklarını Meclisteki odasında ağırlayan ‪AK Parti Nevşehir Milletvekili  Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe; "TBMM’de ziyaretimize gelen Nevşehirli değerli hemşehrilerimize bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz." dediler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.