banner461
banner195

AK Parti İl Başkanı Tanrıver, Anneler Gününü Kutladı

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver,  Annelerin hoşgörünün, sevgi ve şefkat duygularının tükenmez kaynağını olduğunu belerterek; “Bizi millet yapan değerlerin hayat bulmasında ve yaşatılmasında annelerimizin payı çok fazladır. Ailenin çekirdeği olan annelerimiz olmadan, sosyal barışın ve hatta evrensel barışın korunması mümkün değildir” dedi.

AK Parti İl Başkanı Tanrıver, Anneler Gününü Kutladı
06 Mayıs 2016 Cuma 11:05

banner143
banner134

Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınlayan AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, “Bizleri dünyaya getiren, ilgisi, sevgisi ve desteğiyle hayata hazırlayan annelerimizin, Anneler Günü’nü kutluyorum” dedi.
Tanrıver mesajında şunları kaydetti; “Çocukları söz konusu olduğunda hiç bir zorluktan yılmayan, onların mutluluğu, sağlığı ve en iyi şekilde yetişmesi için hayatları boyunca mücadele eden annelerimiz, ailenin temel direği, güçlü yarınların kurucularıdır. Çocuklarının ilk yol göstericisi olan annelerimize, en iyi imkanları sunmak, kendilerini her bakımdan geliştirmeleri için gerekli ortamları hazırlamak, sosyal yaşamda daha etkin rol üstlenmelerini sağlamak, yetiştirecekleri nesillerin mutluluğu için temel şartlardan biridir. Annelerimizin her zaman yanında olmak, yüzlerini güldürmek, gurur duyacakları evlatlar olmak, hiç şüphe yoktur ki, onlara verilebilecek en kıymetli armağandır. . Anneler Günü vesilesiyle, evlatlarını vatan uğruna şehit veren, acılarını yürekten paylaştığımız tüm annelerimizin gününü kutluyor ellerinden öpüyorum bir kez daha minnet ve şükranlarımı sunuyorum”

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.