banner461
banner195

AK Parti Kozaklı İlçe Kongresinde İki Aday Yarışıyor

AK Parti Kozaklı İlçe Teşkilatında 14 Kasım 2014 Cuma günü yapılacak İlçe kongresinin heyecanı başladı.

AK Parti Kozaklı İlçe Kongresinde İki Aday Yarışıyor
05 Kasım 2014 Çarşamba 14:57

banner143
banner134
Kozaklı'da AK Parti kongre süreci yeni aday isimleri arasında gittikçe netlik kazanmaya başlayarak adaylar arasında kulis çalışmaları devam ediyor.

 AK Parti Kozaklı İlçe Teşkilatında  14 Kasım 2014 Cuma günü yapılacak İlçe kongresinin heyecanı başladı.

FİB Haber Merkezi olarak edindiği bilgilere göre şu ana kadar ilçe başkanlığı için 7 adayın isimleri söylenirken. Bu isimlerden iki kişinin adı ön plana çıkıyor ve ağırlık kazanıyor.

Siyasi kulislerde 14 Kasım'da yapılacak kongrede, Kozaklı İlçe Başkanlığı için bir çok ismin aday olduğu fakat bu isimler içinde Ersin Turhal ile Fatih Aral 'ın isimlerinin ön plana çıktığı belirtiliyor.Bu konuda şüphesiz henüz hiçbir ismin net olmadığı öğrenilirken Genel Merkez ve bölge Milletvekillerinin tavrı da merakla bekleniyor.

Kozaklı ilçesinde Genel yorumlarda ise ; AK Parti o güçlü varlığının yeniden oluşturulması isteniliyor ise; "Saygın, Partinin kuruluşundan bu güne emek veren teşkilatlar tarafından sevilen sayılan sözü dinlenilen uyumlu bir adayın olması gerekiyor deniliyor...


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ali ç. - 3 yıl önce
kozaklida yasamayan ersin turhal ne diye aday olmus.taşima suyla bu iş olmaz.kozakliya faydali olmak icin kozaklida yasamak burayi sevmek gerekir.
Avatar
mehmet e. - 3 yıl önce
Haberin yok sanırım babası oteli ersine verdi. Ersin bundan böyle otelin başında Kozaklida yani haberin olsun. Muhtarim 3 dönem kozaklinin en büyük mahallesinde rakipsiz muhtarlık yaptı. Ilce başkanı olursa onuda layıkıyla yerine getirir.