banner461
banner195

AK Parti Nar Belediye Başkan Aday Adayı Usta Sahaya İndi

AK Parti Nar Belediye Başkan A.Adayı İsmail Usta, 31 Mart 2019’da gerçekleştirilecek olan yerel seçimler kapsamında çalışmalarına başladı.

AK Parti Nar Belediye Başkan Aday Adayı Usta Sahaya İndi
21 Kasım 2018 Çarşamba 09:24

banner143
banner134

Nevşehir’in Nar Beldesinde AK Parti’den Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı başvurusunda bulunan genç iş adamı İsmail Usta çalışmalara başladı. Usta, aday adaylığı başvurusunun ardından sahaya inerek halktan destek istedi.
31 Mart 2019 yerel seçimleri kapsamında sahaya inen AK Parti Nar Belediye Başkan A. Adayı İsmail Usta, Nar beldesinde vatandaş ve esnaf ziyareti yaptı.

Vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyen Usta, "Narlı tüm hemşehrilerimizden destek ve dua bekliyorum" dedi.

“Yerel yönetimlerin etkin gücünü en üretken biçimde kullanarak Nar’ı çağdaş, yaşanabilir ve sürdürülebilir 2023 vizyonuna ulaştıracağız” diyen AK Parti Nar Belediye Başkan Aday Adayı İsmail Usta, küçük akıllı dokunuşlarla büyük işler başaran belediyecilik anlayışıyla kısa, orta ve uzun vaadeli projelerimizi teker teker hayata geçireceklerini sözlerine ekledi.

AK Parti Belediyeciliğinin temel özellikler olan, Ayrıştıran değil, birleştiren; Devletle vatandaşı buluşturan;  Planlama ile uygulamayı birleştiren; Hizmet ile toplumsal faydayı birleştiren; Geçmiş ile geleceği buluşturan; Estetikle doğallığı birleştiren, Dürüstlükle çalışkanlığı birleştiren ; Aile ile konutu birleştiren; Beldemizi sağlıklı çevre ile buluşturan; Üretici ile pazarı bir araya getiren; Teknoloji ve yenilikçiliği getiren; Hayatla eğitimi birleştiren; Gençliği  bilim ve sanatı buluşturan; sorunlara çözüm üreten; Dayanışma ve huzuru sağlayan belediyecilik için sahalardayız” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.