banner461
banner195

AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mazbatalarını Aldı

Ak Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz , Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider mazbatalarını aldı.

11 Kasım 2015 Çarşamba 13:56

banner143
Artık resmen vekiller 2015
İlgili Galeriye Git
banner134

 Ak Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz , Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider mazbatalarını alarak resmen milletvekili olduklarının belgesini almış oldular. 

1 Kasım’da yapılan 26. dönem Milletvekilliği Erken Genel Seçimlerinin ardından AK Parti’den Milletvekili seçilen Mustafa Açıkgöz Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider mazbatalarını aldı

Vekillerin mutluluğu yüzlerinden belliydi. Bugün saat 10:00 da Nevşehir Adliye Sarayı’ndaki Merkez İlçe Seçim kuruluna gelen Mustafa Açıkgöz ,Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider İlçe Seçim Kurulu Başkanı ve Ağır Ceza Reisi Sabahattin Sarıdoğan’ı ziyaret ederek, mazbatalarını aldı.


AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz , Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider’in mazbata alım töreninde, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver ,AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, Kadın Kolları Başkanı Nihal Kutlar, Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Rauf Yanar, İlçe ve Belde Belediye Başkanları, Belediye Meclis Üyeleri ve İl Genel Meclis Üyeleri ile çok sayıda parti yöneticisi katıldı.

Mazbata töreninde konuşan Ağır Ceza Reisi Sabahattin Sarıdoğan, ‘’1 Kasım seçimlerinin ardından herkeste bir rahatlama oldu. Yani bu kararlı kararsız, oy veren vermeyen, iktidarı destekleyen desteklemeyen herkes rahatladı. 1 Kasım seçimlerinin ülkemize ve şehrimize hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum’’ dedi.
AK Parti Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk ise burada yaptığı konuşmada, 1 Kasım seçim sonuçlarının ülkemize ve ilimize hayırlara vesile olmasını diledim dedi. Göktürk, ‘’ 1 Kasım seçimlerinin ardından Nevşehir’de 3 milletvekilini de kazanmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Nitekim 1 Kasım seçimlerinin ardından bizler yitiğimizi geri bulduk. Bizler Nevşehir milletvekilleri olarak bize oy atsın atmasın tüm Nevşehir halkının hizmetinde olacağız’’ diye konuştu.
Konuşmaların ardından ise AK Parti Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider mazbatalarını Ağır Ceza Reisi Sabahattin Sarıdoğan’ın elinden aldılar.

AK Parti Nevşehir Milletvekilleri ve partililer daha sonra ise Adliye Sarayı önünde hatıra fotoğrafı çektirdiler. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.