banner461
banner195

Ak Parti Niğde ilçe adayları belli oldu...

Niğdelilerin uzun süredir merakla beklediği Ak Parti’nin Bor Belediye Başkan Adayı belirlendi. İşte Çamardı, Çiflik, Bor, Ulukışla, Altunhisar ve Beldelerinin belediye başkan adayları.

Ak Parti Niğde ilçe adayları belli oldu...
25 Ocak 2014 Cumartesi 12:49

banner143
banner134

 Ak Parti Niğde ilçe adayları belli oldu... Bor Belediye Başkan Adayı Sıtkı Erat olarak belirlendi.
 Borluların  uzun süredir merakla beklediği Ak Parti’nin Bor Belediye Başkan Adayı belirlendi.

 

Ak Parti’den Bor Belediye Başkan adayı olarak halen Belediye Başkanlığı görevini başarı ile  yürüttüğü belirtilen Sıtkı ERAT aday olarak açıklandı.

 

Ak Parti Genel Merkezince yapılan açıklamada, yaklaşık 3 aylık adaylık sürecinde, temayül yoklaması, milletvekili görüşleri, teşkilatın tercihi ile başarılı şekilde halen Bor Belediye Başkanlığı görevini yürüttüğü belirtilen Sıtkı ERAT önümüzdeki yerel seçimlerde Ak Parti Bor Belediye Başkan Adayı olarak gösterildi. 

 

Bor’da bu güne kadar sessiz ve derinden yürütülen seçim çalışmalarının bundan sonra daha da hızlanacağı tahmin ediliyor.

Altunhisar'da oda mevcut Başkan Erdal Sarı ile devam denildi. Çamardı'da Belediye Başkanlığı görevini yürüten Yavuz Soylu tekrar aday oldu. CHP'li Belediyelerden Ulukışla'da Ali Uğurlu, Çiftlik İlçesinde ilçe başkanlığı görevini yürüten Bayram Taş Ak Parti Belediye Başkan Adaylıkları açıklandı. Ak Parti'den Niğde Belediye Başkan Adayı olarak Faruk Akdoğan daha önceden açıklanmıştı. Ak Parti Niğde İlçe Belediye Başkan adayları ise şu şekilde belirlendi.Altunhisar Belediye Başkan Adayı ; Erdal SARI

Bor Belediye Başkan Adayı : Sıtkı ERAT

Çamardı Belediye Başkan Adayı; Yavuz SOYLU

Çiftlik Belediye Başkan Adayı; Bayram TAŞ

Ulukışla Belediye Başkan Adayı ; Ali UĞURLU
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
sinan şen - 4 yıl önce
bu nevşehiri neden açıklamıyorlar bu iş aynı türban olayına döndü nevşehiri açıklayın artıkkkkk