banner461
banner195

Ak Parti’de 5 Kayıp

Ak Parti Nevşehir’de yerel seçimler öncesinde partisine bağlı olan 5 belediyeden 4’ünü Milliyetçi Hareket Partisine, 1’ini ise Cumhuriyet Halk Partisine kaptırdı.

Ak Parti’de 5 Kayıp
31 Mart 2014 Pazartesi 18:47

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Ak Parti Nevşehir’de yerel seçimler öncesinde partisine bağlı olan 5 belediyeden 4’ünü Milliyetçi Hareket Partisine, 1’ini ise Cumhuriyet Halk Partisine kaptırdı.

Nevşehir’de 23 belediyeden 16’sını kazanma başarısı göstererek 1. Parti olan Ak Parti yerel seçimler öncesinde partiye ait olan 3 ilçe ve 2 belde belediye başkanlığı muhalefet Partili belediye başkanlarına kaptırdı.

Yerel Seçimler öncesinde Ak Partili olan Kozaklı ilçesinde Milliyetçi Hareket Partili Celalettin Güven, Gülşehir ilçesinde Milliyetçi Hareket Partili Vahdi Arısoy, Merkeze bağlı Uçhisar beldesinde Milliyetçi Hareket Partili Ali Karaaslan, Ortahisar Beldesinde Milliyetçi Hareket Partili İsmail Genç ve Avanos ilçesinde Cumhuriyet Halk Partili İsmet İnce Ak Partiye yerel seçimlerde sürpriz yapan isimler oldu. 

Bu arada 5 belediye başkanlığını kaybeden Ak Parti, Merkeze bağlı Sulusaray beldesinde Milliyetçi Hareket Partili Sadi Yalbırdak’dan adayı Bayram Yılmaz marifetiyle belediye tekrar partisine kattı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
EVET KAYIP - 4 yıl önce
arkadaşlar lütfen gülşehi̇r uçhi̇sar ortahi̇sar deri̇nkuyu felan süpri̇z deği̇ldi̇ teşki̇latlar ve mi̇llet veki̇lleri̇de bunu bi̇li̇yordu.ama nasil olduysa konuldu.orasini bi̇lememmmmm.burda süpri̇z olan avanos ve tatlari̇n olduuuuu.keşke sulusaray çat nar göre kaybedi̇lseydi̇de avanos gülşehi̇r deri̇nkuyu alinsaydi akp adina daha i̇yi̇ olurdu di̇ye düşünüyorum.
Avatar
Belli - 4 yıl önce
aynısını Kozaklı dada yaptılar aef geleceğinide yaktı
Avatar
AKP - 4 yıl önce
dönekler , yolundan suyundan hastanesi̇nden i̇sti̇fade etti̇ği̇n ekmeği̇ni̇ yedi̇ği̇n devleti taş atanlara deği̇şti̇n
Avatar
xxx - 4 yıl önce
bence iyi oldu.merkezi de chp yada mhp almalıydı...