banner461
banner195

Bütün Belediyelere Talibiz

Milliyetçi Hareket Partisi Merkez ilçe Başkanı Av. Burak Kalfaoğlu, Nevşehir merkez başta olmak üzere bütün ilçe ve beldelere hizmet edecek kadrolara sahip olduklarını, Nevşehir yönetiminde söz sahibi olmak istediklerini dile getirdi.

Bütün Belediyelere Talibiz
10 Mart 2014 Pazartesi 20:01

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisi Merkez ilçe Başkanı Av. Burak Kalfaoğlu, Nevşehir merkez başta olmak üzere bütün ilçe ve beldelere hizmet edecek kadrolara sahip olduklarını, Nevşehir yönetiminde söz sahibi olmak istediklerini dile getirdi.

Kalfaoğlu, “Gerçek manada İlimiz beldemiz ve ilçelerimize vizyon katacak projelerimizle, hedeflerimiz ve inancımızla halkımıza kendimizi, iyi anlatarak hepsi pırıl pırıl adaylarımızla Nevşehir’de bütün Belediyelere talibiz ve Allahın izniyle bunu başaracağız. Milliyetçi Hareket Partisi olarak göreve geldiğimiz andan itibaren, Şeffaf olarak söz verdiğimiz bütün projeleri bir bir hayata geçireceğiz. Verdiğimiz tüm sözlerin hesabının da her zaman sorulabileceği ortamları yaratacağız. Milliyetçi Hareketin davası da önce milletidir, ülkesidir. Halkımız her şeyi iyi görüyor biliyor. Biz tarihin her döneminde olduğu gibi yine ülkemiz memleketimiz ve milletimiz için Hazırız. Bu sefer her şey farklı olacak Allahın izniyle herkesin yüzü gülecek. Halkımızdan destek bekliyoruz” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
yk - 4 yıl önce
sizler böyle halkla birlikte,halkın içinde olduğunuz sürece bu millet de sizinle beraber yol yürüyecektir. yalana,,talana,,soyguna dur diyecektir.
Avatar
Herikli - 4 yıl önce
Meclise böyle ADAMlar gitmeli idolümüzsün başkanım