banner461

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Nevşehir'de...

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin düzenleyeceği Eğitim ve Dayanışma Kampına katılmak üzere Nevşehir'in Gülşehir ilçesine geldi.

banner503
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Nevşehir'de...
17 Ağustos 2018 Cuma 20:18

banner143
banner134

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin düzenleyeceği Eğitim ve Dayanışma Kampına katılmak üzere Nevşehir'in Gülşehir ilçesine geldi. Kendisini Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Nevşehir İl Başkanı Kamil Gülmez, CHP 27.Dönem Nevşehir Milletvekili Av. Faruk Sarıaslan ,Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi Arısoy ve Hacıbektaş Belediye Başkanı Ali Rıza Selmanpakoğlu ile partililer karşıladı. Kılıçdaroğlu daha sonra Gülşehir Kartal otele geçti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Nevşehir’in Gülşehir ilçesinde yapılan Eğitim ve Dayanışma kampına katıldı.

Edinilen bilgilere göre, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bugün saat 14:00' de Nevşehir'in Gülşehir ilçesi Kartal otelde partili öğrencilerle buluşacak. 14-18 Ağustos 2018 tarihlerinde Gülşehir Kartal otelde gerçekleştirilecek ve CHP genel merkezi tarafından verilecek eğitimlerde, çevre, iletişim gibi konular işlenirken, eğitimciler arasında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun özel başdanışmanı da yer alacak.

#Nevşehir Eğitim ve Dayanışma Kapmı 14-18 Ağustos 2018

Haber: Mustafa Ferveren


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.