banner461
banner195

CHP'li İl Başkanı Değirmenci Kalıcı mı?

30 Mart yerel seçimleri öncesinde seçilmiş il başkanı Ahmet Göktaş’ın noterlik yapacak olması nedeniyle görevinden istifa etmesinin ardından İl başkanlığına atanan Mehmet Değirmenci’nin yeni dönemde ne yapacağı merak konusu.

CHP'li İl Başkanı Değirmenci Kalıcı mı?
08 Nisan 2014 Salı 17:18

banner143
banner134

 Değirmenci Kalıcı mı?

NEVŞEHİR(MHA) 30 Mart yerel seçimleri öncesinde seçilmiş il başkanı Ahmet Göktaş’ın noterlik yapacak olması nedeniyle görevinden istifa etmesinin ardından İl başkanlığına atanan Mehmet Değirmenci’nin yeni dönemde ne yapacağı merak konusu.

Yerel Seçimlerde il merkezinde 2009 seçimlerine oranla oyunu koruyamayan, il genelinde Cumhuriyet Halk Partisi olarak Hacıbektaş belediyesini yeniden kazanmasının yanında yerel seçimlerde tek başarısı Avanos ilçe belediyesini kazanmak olan Cumhuriyet Halk Partisinde il kongresi süreci de başladı.

Henüz kesin bir tarih belirlenmeyen il kongresi öncesinde genel merkez ataması ile bu göreve getirilen Mehmet Değirmenci’nin il başkanlığına aday olup olmayacağı da belirginlik kazanmadı.

Seçim sürecinde çeşitli ziyaretler dışında kamuoyunun önüne pek çıkmadığı gözlenen Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Mehmet Değirmenci’nin il başkanlığına aday olması durumunda parti tabanının kendisine onay verip vermeyeceği de önümüzdeki günlerde belli olacak.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.