banner461
banner195

Davutoğlu Nevşehir Belediyesini Ziyaret Etti

AK Parti İl Teşkilatının 5. İl Kongresine katılmak üzere Nevşehir’e gelen AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i makamında ziyaret etti.

Davutoğlu Nevşehir Belediyesini Ziyaret Etti
13 Aralık 2014 Cumartesi 14:00

banner143
Davutoğlu Nevşehir'de
İlgili Galeriye Git
banner134
 BAŞBAKAN AHMET DAVUTOĞLU,BELEDİYE BAŞKANI HASAN ÜNVER’İ ZİYARET ETTİ

AK Parti  İl Teşkilatının 5. İl Kongresine katılmak üzere Nevşehir’e gelen AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i makamında ziyaret etti.

AK Parti İl Kongresinin düzenlendiği Damat İbrahim Paşa Spor Salonunda düzenlenen İl kongresi sonrasında   Nevşehir  Valisi Mehmet Ceylan’ı makamında ziyaret eden Başbakan Ahmet Davutoğlu, daha sonra Nevşehir Belediyesi’ne geldi.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver tarafından belediye girişinde karşılanan Davutoğlu’na  daha sonra bir buket çiçek takdim edildi.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız,Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan’ın yanı sıra AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Ahmet Erdal Feralan, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider’in de hazır bulunduğu ziyarette konuşan Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Nevşehir’de bulunmaları ve Nevşehir Belediyesi’ni ziyaret etmelerinden büyük bir sevinç yaşadıklarını belirterek teşekkür etti.

Tarih boyunca bir çok uygarlığın barış ve dostlukla yoğrulduğu Nevşehir’de son 12 yıllık süreçte ciddi yatırımların merkezi haline geldiğini ifade eden Ünver “ AK  Parti iktidarları döneminde Nevşehir, bir çok önemli yatırımın yapıldığı ülkemizin önde gelen şehirlerinden birisi olmuştur. Değerli milletvekili kardeşlerimizle birlikte şehrimizin ne gibi bir ihtiyacını Ankara’da dile getirmiş isek, hiçbir zaman geri çevrilmedik. Bugüne kadar 2.5 Milyar TL’lik bir yatırım sağlandı. Hepinizden Allah razı olsun. Bize başımız önünde siyaset yaptırmadınız. Sizinle alnımız ak, başımız dik bu şerefli görevi yürütüyoruz.  Ziyaretiniz bizleri ziyadesiyle memnun etti. Yeni Türkiye ile 2013 hedefine ulaşılması noktasında bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da bu aziz millet sizinle bir ve beraber olmayı sürdürecektir. Türkiye’mize yeni ufuklar açan böyle bir ortamda Nevşehir, yatırımların da ana merkezliğini devam ettirecektir. ”dedi.

Başbakan Ahmet Davutoğlu’da gerek Dış İşleri Bakanlığı döneminde ve gerekse de Başbakanlığı döneminde Nevşehir’e karşı ayrı bir ilgi duyduğunu dile getirerek, yeni Türkiye yolunda hep birlikte sağlam,ciddi adımlar atarak 2023 vizyonuna uygun çabaların süreceğini belirterek, kendilerine gösterilen yakın ilgi ve alakadan dolayı teşekkür etti.

Daha sonra Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver ziyaretin anısına AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’na çini tabak hediye etti.

 

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
vatandas - 4 yıl önce
etrafı gördükten sonra davutoglu ne hissettiki acaba kaleyi çarşıyı yolları......
Avatar
POLAT - 4 yıl önce
beledi̇yeden sonra başkan kaleyi̇ gezdi̇rseydi̇
Avatar
kaleli - 4 yıl önce
keşke sayın başbakan kafasını kaldırıp nedir buraların hali diye kaleyi gösterseydi
Avatar
HASAN - 4 yıl önce
arkadaki̇ tablo mani̇dar durmuş kale ve etrafi
Avatar
akıllanmazsınız - 4 yıl önce
hem eleştiriyon hemde kopa kopa oy veriyon sende mi
Avatar
sevban - 4 yıl önce
hangi kale. ne kaldı ki geriye esad istila etmiş sanki
Avatar
hüseyin çalışır - 4 yıl önce
sizin derdiniz kale falan deyil sizler köprüye saraya yollara barajlara yani yapılan hizmete karşısınız sizler ömür boyunca muhalefet geldiniz muhalefet gideceksiniz merak etmeyin seçimler geliyor göreceksiniz kaleyi
Avatar
has ak partili - 4 yıl önce @hüseyin çalışır
senin gibi düşünen senden beter olsun