banner461
banner195

Gizligider’in Tahmini Tuttu

Ak Parti Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider’in seçimin bir gün öncesindeki seçim tahminleri tuttu. Ak Parti Nevşehir Merkezde oylarını tahmin edildiği gibi artırdı.

Gizligider’in Tahmini Tuttu
01 Nisan 2014 Salı 19:00

banner143
banner134

 Gizligider’in Tahmini Tuttu

NEVŞEHİR(MHA) Ak Parti Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider’in seçimin bir gün öncesindeki seçim tahminleri tuttu. Ak Parti Nevşehir Merkezde oylarını tahmin edildiği gibi artırdı.

Gazeteci Ali Çamur’un hazırlayıp sunduğu Kapadokya FM’de Haber Panorama Programına konuk olan Ak Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider, “Elimizde çok farklı araştırmalar var ve 2009 Yerel Seçimlerinin çok ilerisindeyiz. Seçimlerde herkesin traşı önüne düşecek” demişti.

Seçim çalışmalarında Ak Parti heyeti olarak hiç mi tepki ile karşılaşmadıkları sorulan Ak Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider, bir galericiler sitesinde bir çak esnafın Nevşehir’in burun kıvırma niteliğinde değerlendirilebilecek tavrı ile Hayırlısı Olsun cümlesi dışında hiç tepki ile karşılaşmadıklarına dikkat çekti.

“Genel İtibariyle icraatlarımızdan ve Başbakanımızdan memnun vatandaş” diyen Ak Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider, MHP İl Başkanının seçimin birkaç gün öncesinde Ak Parti’nin Nevşehir’de seçimi maniple etmek amacıyla bir anket sonucu yayınlayacağı konusundaki soruya ise “Bizim böyle bir şeye ihtiyacımız yok. Zira bize gelen anket sonuçları yanılmıyorsam onlara da gelmiştir” ifadesinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
yazık - 4 yıl önce
sayın vekil sadece merkezin vekili galiba tahmin yapacağına birazaha çalışsalardı daha iyiolmazmıydı ak parti nerdeyse bütün ilçeleri kaybetti nevşehir genelinde seçimikaybetti bunuda tahmin etmişmiydi başbakanımızın il ilçe tüm teşkilatı gözden geçirip tahminci değilde çalışan kadroya yer vereceğini düşünüyorum amaşu da bi gerçek ebubekir bey diğerlerine göre daha özverili ancak yetmedi
Avatar
vatandaş - 4 yıl önce
sayın vekilim aslında siz bu kaybedilen yerleri biliyordunuz elinizi taşın altına koymadınız,koysaydınız ilçeler beldeler kaybolmayacaktı hep birilerinin istedikleri oldu birazda vatandaşı dinleyin ama iş işten geçti nasreddin hocanın göle yoğurt çalması hesabı yaptınız sanırım saygılar...
Avatar
ilaaa - 4 yıl önce
gülşehire, avanosa ne der sevgili vekillerimiz.
Avatar
siyasi yorumcu atakan - 4 yıl önce
değerli okurlar,

iyi yada kötü bir seçimi daha geride bıraktık.
sizce akp bu seçimden kazanarak mı çıktı ???

hacıbektaş, avanos, derinkuyu, gülşehir, kozaklı ilçeleri, uçhisar, ortahisar kaybedilmişken sizce seçimi kazanmış mı oluyor.
merkez akp belediye başkanı bir önceki seçime göre 2000 oy arttırken, mhp 6000 kusur artışına dikkat edilmeli. genel seçimlerde daha organize mhp ve chp vekil alacak duruma geliyor benden demesi.

bu arada akp nin kazandığı merkez hariç yerlerde mhp ve chp oylarına dikkat edin. az farklarla kazanıldı, dikkat ediniz.

orta vadede akp il başkanı değişikliği gündeme gelebilir. ne vekiller, nede hasan başkan memnun.
bu arada nar beldesine bağlı yeni yapılan villalarda 2 yere doğalgaz bağlanmış, nere olsun biri m.vekili eve biri belediye başkanı eviymiş komşular hemen ihbar ediyor bilesiniz.
Avatar
siyasetçi - 4 yıl önce
sayın vekilin tahmini tuttu uçhisar ortahisar avanos gülşehir derinkuyu kaybedildi sayın vekilde buralarda da tahminde bulunmuştur umarım ak parti teşkilatı gerekeni yapacak ve o koltukları o makamları hak edenlere bırakacaktır. şayet azıcık onurlu bir duruşları varsa
Avatar
bilmiş - 4 yıl önce
kozaklı gülşehir derinkuyu avanos hacıbektaş ne oldu olanları kayıp ettiniz olmayanları alamadınız. bunuda tahmin ettin mi. kayıp edilen ilçeler nelerin uğruna satıldı, bu adaylarla kayıp edileceğini sağır sultan duydu siz tıkadınız kulağınızı bunların vebali sizlerde
Avatar
vekil - 4 yıl önce
tahmini tuttu yakında onlarda silinecek nevşehirdeki siyaset sahnesinden aynen rıdvan beyde olduğu gibi