banner461

Gülşehir Kaya’yı bağrına bastı

AK Parti Gülşehir İlçe Başkanı Erkan Çiftçi, AK Parti Gülşehir Belediye Başkan Adayı Av. Fatih Çiftçi ile partililer ve çok sayıda Gülşehirli tarafından karşılanan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, partisinin 31 Mart mahalli idareler seçiminde tevazu, samimiyet ve gayretle daima millet, daima memleket sloganını benimsediğini belirtti.

banner15
Gülşehir Kaya’yı bağrına bastı
09 Şubat 2019 Cumartesi 14:13

banner143
banner134

Kaya, Gülşehir ve Gülşehirlilerin hak ettiği hizmetlere ulaşması için, Belediye Başkan Adayımız Fatih Çiftçi ile önümüzdeki yerel seçimlerde  ilçemizin Hizmet Belediyeciliğine kavuşacağını söyledi.

Kaya, “AK Parti olarak 31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimlerde, Nevşehir ile birlikte tüm ilçeleri ve beldelerine talibiz. İnşallah bunu hep birlikte başaracak gönül belediyeciliği ile vatandaşlarımızı buluşturacağız. Bunun için de tüm seçmenlerimizle birebir irtibat halinde olmamız gerekiyor. Kalan 2 ay boyunca gece-gündüz demeden çalışacağız. Seçim bürolarımızı toplumumuzun her yaştan ve kesimden insanları ağırlayıp bilgi verebileceğimiz yerler olarak kullanacağız. Mahallelerimizi sokak sokak, ev ev gezerek hizmetlerimizi anlatıp onları ikna etmeye çalışacağız. Buradan tüm Gülşehirli hemşehrilerimize Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın en derin sevgilerini selamlarını iletiyor, bu vesile ile misafirperverlikleri ve destekleri için tüm Gülşehirlilere ve tüm partililerimize teşekkür ediyorum" diye konuştu.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz. "Nevşehir’imizi adım adım ziyaret etmeye devam ediyoruz. Şimdi de Gülşehir’deyiz. ‪“Gülşehir, hak ettiği AK Belediyeciliği özledi. Belediye Başkan adayımız Av. Fatih Çiftçi ile 31 Mart’ta Gülşehir büyümeye, gelişmeye, geleceğe destek verecek. Önce Millet Önce Memleket AK Parti “ dedi.

Gülşehir ziyaretinde AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya'ya, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe’nin yanı sıra, İl Başkanı M. Rauf Yanar, Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, Nevşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Arı, Merkez İlçe Başkanı Edip Avşar, AK Parti Nevşehir İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Bilgiç eşlik ettiler.


Kaynak: MHA
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.