banner461
banner195

İster Kılıçdaroğlu İsterse Bahçeli'de Gelse Sonuç Değişmeyecek...

AK Parti Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider, “İster Devlet Bahçeli gelsin Nevşehir’den aday olsun, ister Kemal Kılıçdaroğlu gelsin aday olsun....AK Parti Nevşehir’de seçimleri 3-0 kazanır.

İster Kılıçdaroğlu İsterse Bahçeli'de Gelse Sonuç Değişmeyecek...
02 Şubat 2015 Pazartesi 20:35

banner143
banner134
 AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider: “İster Devlet Bahçeli gelsin Nevşehir’den aday olsun, ister Kemal Kılıçdaroğlu gelsin aday olsun.

AK Parti  Nevşehir’de seçimleri 3-0 kazanır. Nevşehir’in 4 milletvekilliği olsa 4-0 kazanır” dedi. Milletvekili Gizligider yaptığı açıklamada, 7 Haziran 2015’te yapılacak Genel Seçimleri için partilerindeki çeşitli kademelerde görev alan herkesin büyük bir gayret ve özveri ile çalışacağını kaydetti.

AK Parti’nin kurulduğu günden bu yana Türkiye genelinde olduğu gibi Nevşehir’de de tüm seçimleri kazanarak büyük bir başarıya imza attığını vurgulayan Gizligider: “Nevşehir’de üç dönemdir milletvekilliği seçimlerini partimiz 3-0 kazanıyor. Aynı zamanda 3 dönemdir Belediye başkanlığı seçimlerini de kazanıyoruz. Bunda tüm partililerimizin büyük emekleri var. Hepsine teşekkür ediyorum.

Bizlerde onların bu emekleri karşılığında şehrimiz ve ülkemiz için gayretle çalışıyoruz” dedi. Bu güne kadar gerek milletvekilleri olarak kendilerinin gerekse de partilerindeki çeşitli kademelerde görev alan yöneticilerin uyum içerisinde çalıştığını söyleyen Gizligider, hedeflerinin yeniden Nevşehir’de seçimleri 3-0 kazanmak olduğunu vurguladı. Bunun için yoğun bir çalışma temposu içerisine gireceklerini ifade eden Gizligider, il genelindeki teşkilat kongrelerinin tamamlanmasının ardından seçim startının verileceğini açıkladı. Partilerinin yeni dönemde anayasayı değiştirecek bir çoğunlukla yeniden iktidara geleceğini ve AK Parti’nin hakiki ustalık ve ince işçiliği döneminde Türkiye’ye altın bir çağ yaşatacağını söyleyen Gizligider, “İster Devlet Bahçeli gelsin Nevşehir’den aday olsun, ister Kemal Kılıçdaroğlu gelsin aday olsun. AK Parti Nevşehir’de seçimleri 3-0 kazanır. Nevşehir’in 4 milletvekilliği olsa 4-0 kazanır. Bundan en ufak bir endişemiz yok” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
polat - 3 yıl önce
Şabka değil tayyibi n adam hocanın insan olması kazandırır oylar müslüman gibi yaşayan imanlı insanlara ülkeye hizmet edene. ..Bunlar kimde var tabiki akp akp
Avatar
elde var sıfır - 3 yıl önce
mhp hep aynı hayelleri kurar ama elde var sıfır.
sayın gizligidere katılmamak eldemi.4 tane milletvekili de çıkarsa nevşehir yine 4-0 olur
Avatar
mrc - 3 yıl önce
senin olduğun yerde 3-0 olur
Avatar
vatandas - 3 yıl önce
şapka kardeşim şapka itiraf edin artık şapka kazanır hep şapka kazandı yine şapka .....
Avatar
kızılelma - 3 yıl önce
inadına ak parti inadına rte inadına 3-0 oy ak partiye
Avatar
puhaha - 3 yıl önce
bu seçimde havanızı alacaksınız bunun telaşını yaşıyorsunuz. çivi çakmadınız memlekete hangi yüzle 3-0 diyorsunuz... ey halk komşu illeri dolaş gel nevşehire sonra da oy kullanmaya sandığa git. artık dur de
Avatar
hasan - 3 yıl önce
İnadına tayyip inadına akp
Avatar
fvn - 3 yıl önce
MHP ZORLAR