banner461
banner195

İyi Parti, Nevşehir Milletvekili Adayları Basınla İftarda Buluştu

İYİ Parti Nevşehir Milletvekili Adaylar ve Partililer Nevşehir de görev yapan gazeteciler ile iftar yemeğinde bir araya geldi.

İyi Parti, Nevşehir Milletvekili Adayları Basınla İftarda Buluştu
06 Haziran 2018 Çarşamba 17:35

banner143
banner134

İYİ Parti Nevşehir Milletvekili Adaylar ve Partililer Nevşehir de görev yapan gazeteciler ile iftar yemeğinde bir araya geldi

Kapadokya Hill Otel de düzenlenen iftar programına Nevşehir Milletvekili adayları Musa Ertaş, Fatih Mehmet Şahin ve Hüseyin Sevindik İl Başkanı Serkan Canpolat Merkez ilçe Başkanı Veli Kopartan ve Yönetim kurulunun yanı sıra ilçe ve belde başkanları hazır bulundu.

Akşam ezanının okunmasının ardından Nevşehir'de faaliyet gösteren Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bayram Ekici ve Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Osman Koca'nın yanı sıra, Nevşehir'de görev yapan yerel, ulusal gazete ve haber ajanslarının yanı sıra, internet haber sitelerinin yöneticileri ve habercileriyle iftar yapan İYİ Parti heyeti, iftar yemeği sonrasında medya temsilcileriyle sohbet toplantısı yaptı.
Soru cevap şeklinde gecen sohbet toplantında İYİ Parti Milletvekili adayları kendilerine yöneltilen soruları cevapladı.

Basın mensuplarının sorusu üzerine kısa bir açıklama yapan İYİ Parti Nevşehir Milletvekili adayı Musa Ertaş, Turizm, Ticaret ve Tarım’da Nevşehir’in daha İYİ bir konuma gelmesi için uğraş sarf edeceklerine dikkat çekerken, İYİ bir Nevşehir için var güçleriyle çalışacaklarını belirtti.

İYİ Parti Nevşehir Milletvekili adayı Ertaş, “Nevşehir’imizin daha gelişmiş, daha refah içerisinde olması ve işsizliği yok etmek için 3T hedefinde olacağız. Tarım, Turizm ve Ticaret vazgeçilmez unsurlarımız olacak. Üretimin ve üretmenin ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Üreten bir Nevşehir ve Türkiye güçlenecektir. Dış etkenlerden korunup insanlarımızın yaşam ve refah seviyesi artacaktır. İYİ Parti olarak fabrikaları satmak yerine fabrikaları kurmak hedefinde olacağız. Üreticinin ve işçinin daima yanında olacağız. Ayakları yere basan, güven veren, sağlam bir ekonomi olmadan Nevşehir’i ve Türkiye’yi geleceğe taşıyamazsınız. Bu yüzden Milletimizle sözleşme yaparak İYİ bir Nevşehir için var gücümüzle çalışacağız” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.