banner461

Kılıçdaroğlu, Kaftancıoğlu ve Ekrem İmamoğlu'‘da Nevşehir’e geliyor

CHP Nevşehir il başkanı Kamil Gülmez, 16-18 Ağustos tarihlerinde 81. ilin il başkanlarının katılacağı toplantıya Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun yanı sıra genel başkan yardımcılarının da katılacağı belirtti.

Kılıçdaroğlu, Kaftancıoğlu ve Ekrem İmamoğlu'‘da Nevşehir’e geliyor
09 Ağustos 2019 Cuma 12:04

banner143
banner134

Cumhuriyet Halk Partisi Nevşehir İl başkanlığının koordinesinde 16-18 Ağustos tarihlerinde 81. ilin il başkanlarının katılacağı il başkanları toplantısına Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun yanı sıra, genel başkan yardımcıları, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nunda katılacağı belirtildi.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Cumhuriyet Halk Partisi Nevşehir İl Başkanı Kamil Gülmez;" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun ve partinin üst düzey isimlerinin katılacakları 16-18 Ağustos tarihlerindeki toplantıya İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun da katılacaklarını belirtti.

Kılıçdaroğlu Nevşehir’e geliyor

Toplantıda yerel seçimler ve partinin gelecek seçimlere hazırlanma süreci ele alınacak.  

Temmuz ayında Türkiye çapında gençlik kolları toplantısı yapılmış bu toplantıya CHP genel başkan yardımcıları ve kurmayları katılmıştı. 22-24 Temmuzda 81 ilin kadın kolları başkanları kadın kolları başkanı ve yardımcıları katılarak 3. gün süreyle kadın kolları çalışmaları değerlendirmişti.

Başkan Gülmez ve yönetiminin büyük başarısı

Cumhuriyet Halk Partisinin kadın kolları toplantısının ardından il başkanları toplantısının da Nevşehir’de yapılacak olması CHP İl Başkanı Kamil Gülmez ve yönetiminin büyük bir başarısı olarak nitelendirildi.

81 ilin il başkanlarının yanında CHP Genel Başkanı ve partinin üst düzey kurmaylarının Nevşehir’deki toplantıya katılacak olması parti genel merkezinin Nevşehir’e olan güveninin de bir göstergesi adeta.

Haber:Mustafa Ferveren


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.