banner461
banner195

Milletvekili A. Erdal Feralan, “Nevşehir’e Omuz Omuza Hizmet Etmek İstiyoruz”

Ak Parti Nevşehir Milletvekili Ahmet Erdal Feralan, amaçlarının Nevşehir’e hizmet ederken ilimizin esnaf ve sanayicisi ile birlikte hizmet etmek olduğuna dikkat çekti.

Milletvekili A. Erdal Feralan, “Nevşehir’e Omuz Omuza Hizmet Etmek İstiyoruz”
30 Nisan 2013 Salı 10:48

banner143
banner134

 Feralan, “Bu sürecin Nevşehir’in esnafı, tüccarı ve sanayicisi için hayırlı uğurlu olmasını dilerim. Önümüzdeki Mayıs ve Haziran aylarında tüm Ülkemiz genelinde oda ve borsa seçimlerimiz var. Burada Yakup Zağlanmış ve Musa Ertaş’ın yanı sıra bu toplantıya katılan iş adamlarımız Nevşehir Ticaret ve Sanayi odasına talip oldular. Biz hayırlı olsun demeye geldik. İnşallah bu süreç Nevşehir için hayırlı olur. Nihayetinde karar verecek olan Nevşehir ticaret erbabı ve sanayicisidir. Onlar oy verecek. Burada biz Ak Parti Milletvekilleri adına bu adaylığın hayırlı olması ile alakalı biz buradayız. Nevşehir’e yakışan vatan içerisinde bir seçim olmasını diliyoruz. 15 Mayıs’ta tecelli edecek iradesine saygı duymak durumundayız. Biz Nevşehir’imize hizmet etmek istiyoruz. Bunu da Nevşehir’imizin sanayicisi ve tüccarıyla birlikte omuz omuza yapmak istiyoruz. Bizim irademiz bu noktada” diye konuştu.
Haber Ali Çamur


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Erdal bey - 5 yıl önce
efendi, dürüst, samimi bir insan olduğun konusunda seni az be az tanıyan kimse herhengi bir laf edemez. ama bırak oda seçimleri ile ilgilenme, arif beyle çekişme tarihe bir bakın lütfen çekişenler hep siyaset tarihine gömilmiştir.nevşehir için çalışmaya devam edin. oda başkanı kim olursa olsun sizin altınızda size muhtaç bi görev bırakın esnafı ayrıştırmayı
Avatar
nevşehirli - 5 yıl önce @Erdal bey
erdal bey, arif bey nasıl biridir tam tanımam ama, vekillerle ve siyasilerle geçinemediğini görebiliyoruz;çünkü kendisi kaf dağında o siyasileri küçük görür. artık gitsin yaa.
Avatar
millet - 5 yıl önce
laf ancak böyle kıvırılır baktı ki karşı taraf çok güçlü kendi makamı elden gidiyor ben ziyarete gittim diyor kimi kandırıyosunuz siz ak partiye gönül veren esnafı ikiye böldünüz