banner461

Milletvekili Açıkgöz, Vatandaşlarla Kucaklaşmaya Devam Ediyor

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 1 Ekim’e kadar tatilde olması nedeniyle Nevşehir’de bulunan AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz vatandaş ziyaretlerini aksatmıyor.

banner503
Milletvekili Açıkgöz, Vatandaşlarla Kucaklaşmaya Devam Ediyor
20 Temmuz 2019 Cumartesi 14:51

banner143
banner134

Yoğun bir çalışma temposunu geride bırakan AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz, TBMM’nin 1 Ekim tarihine kadar tatile girmesiyle birlikte seçim bölgesinde vatandaşlarla bir araya gelme fırsatı buldu. 

TBMM’nin çalışmalarına ara vermesinin hemen ardından Nevşehir'e gelerek vatandaşların arasına karışan Milletvekili Açıkgöz, Güzelyurt Mahallesi’nde hem vatandaşları hem de esnafı ziyaret ederek taleplerini dinledi.

Cuma namazını Nevşehir H. Rasim Uzer Camiide kılan AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz, ziyaretlerinde  vatandaşların başta hastaneler olmak üzere çeşitli konularda ilettiği sorulara da yanıt vermeyi ihmal etmedi.

Açıkgöz açıklamasında; "Hemşerilerimizle her daim, hemhal olmaya devam ediyoruz...‬Derdimizde Sevdamızda Nevşehir" dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.