banner461
banner195

Milletvekili Gizligider, Nevşehirli esnaflara eveti anlattı

AK Parti Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider, yaklaşan referandum öncesi Nevşehir’de, esnaflarla bir araya gelmeye devam ediyor.

Milletvekili Gizligider, Nevşehirli esnaflara eveti anlattı
08 Nisan 2017 Cumartesi 18:42

banner143
banner134
16 Nisan’da, yapılacak olan referandum öncesi Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider, il merkezinde esnafları ziyaret ederek onların sorun ve sıkıntılarını dinleyip her hangi bir taleplerinin olup olmadığını sordu. Esnaflarla sıcak sohbet havasında bir araya gelen Milletvekili Gizligider, aynı zamanda esnaflara Cumhurbaşkanlığı Hükumet Sistemi hakkında bilgiler vererek Türkiye’nin geleceği için vatandaşlardan ‘evet’ desteği istedi.

Gizligider; "Nevşehir Lale caddesi esnaflarımızla kahvaltıda buluşarak Yeni Anayasa süreci hakkında bilgi verdik. Esnaflarımız büyüyen Türkiye için EVET diyor " dedi.


Lale Caddesinde Esnafları tek tek ziyaret ederek bir süre sohbet eden Milletvekili Gizligider'e, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz ve parti üyeleri eşlik etti.

Referandumla ilgili çalışmalarına hız kesmeden devam edeceklerini vurgulayan Milletvekili Gizligider, “İl merkezinden tutunda şehrin en ücra köşelerine kadar giderek çalmadık kapı sıkmadık el bırakmayacağız. Vatandaşlarımıza Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi hakkında bilgiler vermeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.


 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.