banner461
banner195

Nevşehir AK Parti Adayları : “AK Yürüyüş yalnız kalmayacak, biz gönül köprüleri için buradayız”

AK Parti Nevşehir Milletvekili Adayları Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider, bugünkü seçim gezisini, şehir merkezinde faaliyet gösteren esnafları ziyaret ederek sürdürdüler.

Nevşehir AK Parti Adayları : “AK Yürüyüş yalnız kalmayacak, biz gönül köprüleri için buradayız”
25 Mayıs 2015 Pazartesi 17:17

banner143
Nevşehir AK Parti Adayları : “AK Yürüyüş yalnız kalmayacak, biz gönül köprüleri için buradayız”
İlgili Galeriye Git
banner134
AK PARTİLİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI: “AK Yürüyüş yalnız kalmayacak, biz gönül köprüleri için buradayız”

AK Parti Nevşehir Milletvekili Adayları Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider, bugünkü seçim gezisini, şehir merkezinde faaliyet gösteren esnafları ziyaret ederek sürdürdüler.

Özel Organize Sanayi Bölgesi’nde başlattıkları seçim gezisini daha sonra Yeni Sanayi ve Lale Sanayi sitelerinde  esnaf ve sanatkarları seçim gezileri ile  tamamlayan Nevşehir Milletvekili Adayları Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider, AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı Seçim Koordinasyon Merkezi tarafından organize edilen geziler kapsamında  bugünkü seçim gezisinde ,şehir merkezindeki  çeşitli meslek grubunda faaliyet gösteren esnafları hayırlı işler diyerek  ziyaret  gerçekleştirdiler.

AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver,   AK Parti Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, AK Partili İl Genel ve Belediye Meclis Üyeleri ile  birlikte kalabalık  parti topluluğunun katıldığı gezilerine devam eden AK Parti Nevşehir Milletvekili Adayları Açıkgöz, Göktürk ve Gizligider, esnaflardan  7 Haziran da yapılacak seçimler için dua ve destek istediler.

Açıkgöz, Göktürk ve Gizligider, gezi sırasında tek tek  esnaflarla tokalaştı. Esnafının istek, beklenti ve sorunlarını dinleyen Milletvekili Adayları Açıkgöz, Göktürk ve Gizligider, her zaman esnafların yanında  oldukları mesajını verdi.

Türkiye’deki esnafların en büyük dayanak noktalarından biri olan esnaf kredilerinin faiz oranlarının ciddi düşüşler yaşandığını ve bununda  AK Parti iktidarları döneminde gözlendiğini ifade eden Milletvekili adayları Açıkgöz, Göktürk ve Gizligider , gecelik faizlerin yüzde 7500 lere çıktığı günlerden enflasyon oranı düzeyine ulaşan seviyelere geldiğini  aktardılar.

Ekonomik hayatta vazgeçilmez güç olan esnafların mali açıdan güçlenmesinin ,ülkenin ekonomik anlamda büyümesi ile eş değerde olduğunun altını çizen Milletvekili adayları Açıkgöz, Göktürk ve Gizligider , 8 Haziran ile başlayacak hizmetlerin 2. yarısının başlangıcında ise  esnaf kesiminin daha da güçlü hale gelmesine özel bir önem vereceklerini vurguladılar.

Ziyaret ettikleri gezilerde halkın büyük bir teveccühü ile karşılaşan AK Parti Nevşehir Milletvekili adayları, Nevşehir’deki samimi heyecanın 7 Haziran akşamı sandığa yansıyacağına inandıklarını ifade ettiler.

Nevşehir’e her alanda daha iyi hizmet verebilmek için AK Parti’nin bütün teşkilatları olarak ,geçmişte olduğu gibi bundan sonraki dönemlerde de gece gündüz çalışacaklarını vurgulayan  AK Parti Nevşehir Milletvekili Adayları Açıkgöz, Göktürk ve Gizligider; “Sizlere yapacağımız altyapı ve üst yapı projeleri gibi işler zaten bizim görevlerimiz. 13 yıldan bu yana Nevşehirimiz,  bizim kurucu genel başkanımız Recep Tayyip Erdoğan  ve şu andaki Başbakanımız Ahmet Davutoğlu`nun yürüyüşünü  yalnız kalmadı, yine yalnız kalmayacak. Bizler gönüllere köprü yapmak için buradayız, bizler yatırımların yanında aşk için, muhabbet için, halkımızla yürüyüp çay içmek için buradayız. Bu kapsamda esnaf kardeşlerimizle bir araya geliyor, onların sorunlarını dinliyoruz. Esnaflarımızın bizlere ve partimize gösterdiği teveccüh bizleri onurlandırdı. Esnafımızın bu yoğun ilgi ve alakası 7 Haziran’da sandıkları AK Parti oylarıyla doldurup taşıracak. İstikrarın sürmesi, Türkiye’nin ve Nevşehir’in büyümesi ve daha da gelişmesi için vazgeçilmez önem taşımaktadır. Biz halkımızın bu noktada AK  Parti’ye gereken desteği vereceğine inanıyoruz. Esnaf ve vatandaşlarımıza bizlere verdikleri desteklerinden dolayı tekrar teşekkür ediyoruz.” şeklinde konuştular.

Geziler sırasında halkla kısa sohbetler yapan Açıkgöz, Göktürk ve Gizligider’e vatandaşlar, bugüne kadar yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür etti.  


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.