banner461
banner195

Nevşehir Heyeti İller Bankasını Ziyaret Etti

AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Yücel Menekşe, Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen ve AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar İller Bankası Genel Müdürü Yusuf Büyük’ü ziyaret etti.

Nevşehir Heyeti İller Bankasını Ziyaret Etti
13 Eylül 2018 Perşembe 14:31

banner143
banner134

Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, beraberinde AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe, AK Parti İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar ve AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Dolaşmaz ile birlikte İller Bankası Genel Müdürü Yusuf Büyük ’ü makamında ziyaret ederek,  gerçekleştirilen İller Bankası Genel Müdürlüğü yatırımlarına ilişkin bilgi alışverişinde bulundu.

TBMM Başkanlık Divanı Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, TBMM Milli Savunma Komisyonu üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe, Belediye Başkanı Atilla Seçen,AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar ve AK Parti Nevşehir Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Dolaşmaz ile birlikte İller Bankası Genel Müdürü Yusuf Büyük’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Problemler Çözüme Kavuşuyor

TBMM Başkanlık Divanı Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, yaptığı açıklamada Nevşehir milletvekilleri olarak, İl Başkanımız Mustafa Rauf Yanar ve Belediye Başkanımız Atilla Seçen ile birlikte İller Bankası Genel Müdürü Yusuf Büyük’ü ziyaret ederek gerçekleştirilecek olan projeler hakkında değerlendirmelerde bulunduk dedi.

Açıkgöz, ”Belediyelerimizin gerçekleştirdiği çalışmalar hakkında değerlendirmelerde bulunduğumuz İller Bankası ziyaretimizde ilimizde yapılacak yatırımlar ve projeler için destek olması konusunda talebimizi ilettik. Göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı Genel Müdürümüze teşekkür ediyorum." dedi.

İller Bankası Genel Müdürlüğü ile Nevşehir Belediyesi işbirliğinde gerçekleştirilen yatırımlarla ilgili olarak görüşmelerin yapıldığı ziyaret anısına, Belediye Başkanı Atilla Seçen, Genel Müdür Büyük’e Avanos el sanatları ürünü çini tabak hediye etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.