banner461
banner195

Nevşehir için rekor Başvuru Uçhisar beldemizde yaşandı...

AK Parti’de Belediye Başkanlığı aday adaylığı süreci, teşkilat ve meclis üyeliği dışındakilere sona erdiği bildirildi.Nevşehir için rekor Başvuru Uçhisar beldemizde yaşandı... Rekor Başvuruda Uçhisar'ın Tam 11 Aday Adayı var... Nevşehir Merkez Belediye Başkanlığı için ise Aday adayı başvuru sayısı 9

Nevşehir için rekor Başvuru Uçhisar beldemizde yaşandı...
01 Kasım 2013 Cuma 21:12

banner143
banner134

AK Parti'de Aday Adaylığı Süreci Sona Erdi...

FİB Haber Merkezimize açıklamalarda bulunan AK Parti Nevşehir Merkez İlçe başkanı Salih Açıkgöz, “Bu sona erme, teşkilatlarımızın dışındakiler için son başvuru süresi 1 Kasım idi. Ancak, teşkilatlarımızda görev yapan arkadaşlarımızın gerek belediye başkanlığı, gerek meclis üyeliği için başvuru süresi 1 Aralık’ta sona erecek. Teşkilatlarımızda görev alanların sadece aday olduğunu söylemeleri yeterli olacaktır” ifadelerini kullandı.


Açıkgöz, "AK Partiden Nevşehir  Belediye Başkanlığı için 9 aday adayının müracaatta bulunduğunu ifade etti.AK Partiden Nevşehir Belediye Başkanlığına Aday adaylık için Hasan Ünver’nın yanı sıra, Zafer İnanır,Rıdvan Köybaşı, Umut Ergül,Makbule Atlı, Ersan Erkut, M.Akif Yücel, Oğuzhan Köylü, ve Savaş Benli resmi başvurularını yaptılar.


AK Partide aday adaylık bolluğu yaşanmasını, partimize olan büyük teveccüh olarak değerlendiren AK Parti Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz , Nevşehir de 23 Belediye var ve Biz 30 Mart 2014 Yerel Seçimleri için tamamına talibiz diyerek bu konuda Anayasa Değişikliği,Çözüm Süreci Başkanlık sistemi gibi Partimiz ülkemiz Milletimiz için büyük önem arz eden ve bu anlamda AK Parti olarak tarihi seçimlerin en önemlisi olarak gördüğümüz 2014 Yerel Seçim sürecinde Başvuruların bugün sona ermesiyle birlikte şimdi Anketler Temayül yoklamaları gibi farklı kriterlerle birlikte AK Parti Genel Merkezimiz ve parti Teşkilatlarımız olarak en güzel halkımızın en çok istediği Aday adayını seçeceğimizden kimsenin en küçük bir şüphesi olmasın.Bütün aday adaylarına eşit mesafedeyiz.Şimdiden Rabbim Yerel Seçimlerin Ülkemiz milletimiz Partimiz ve şehrimiz için hayırlar getirmesini diliyorum.Şuan inanıyor ve ümit ediyorumki 2014 Yerel seçimlerinden Gerek Ülkemiz geneli gerekse ilimiz Nevşehir geneli itibariyle büyük bir zaferle ayrılarak 2023 Vizyon Türkiyesine yakışır o hedefle ilerleyecek Nevşehirimiz için Durmak Yok Yola Devam diyerek güçlü adımlarımızı atmaya devam edeceğiz dedi.


AK Parti'de Nevşehir için rekor Başvuru Uçhisar beldemizde yaşandı...


Ak parti merkez ilçe başkanı Salih Açıkgöz açıklamasında AK Parti Nevşehir’in Uçhisar beldesinde belediye başkan aday adaylığı için AK Parti’ye yoğun bir ilgi yaşandı. Uçhisar Belediye Başkan Aday Adaylığı için partimize 11 kişi müracaatta bulundu.İşte resmi başvurularını yapan Uçhisar AK Parti Aday adayları şu isimlerden oluşuyor...

“Osman Süslü, Ahmet Gazi Acar, Mustafa Zibel, Ahmet Taygurt, Bülent Uğural, Kadir Yedgen, Mustafa Satılmış, Yaşar Abalı, Savaş Taşkın, Ahmet Tekbir, Erdoğan Gökgöz ”


AK Parti Nevşehir merkez ilçe başkanı salih Açıkgöz FİB Haber merkezimize yaptığı açıklamada tüm başvurularını yapan aday adaylarına başarılar diledi Başvurularının hayırlı ve uğurlu olmasını diledi.Açıkgöz Allah kısmet ederse yarın Nevşehir Merkez,İlçe ve belde Belediye Başkan Aday adayları hakkında tam ve son bilgileri sizlere daha net ve detaylı bir şekilde vereceğiz Tüm Nevşehir halkımıza saygı sevgi ve dualarımızı gönderiyorum dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
muhtar dayı - 5 yıl önce
öncelikle medeni cesaretinden dolayı tebrik ederim başarıların devamını dilerim.uçhisarımz ve halkımız için hayırlı olması temenni ederim
Avatar
ucasarlı - 5 yıl önce
osman gitsinde kim gelirse gelsin..
Avatar
Esnafin sesi - 5 yıl önce
Artik uchisarimizi istedigi kaliteye tasiyacak kapadokyanin goz bebegi uchisari hak ettigi yere getirecek tek kisi ahmet acar abimdir allh yolunu acik etsin
Avatar
Ali - 5 yıl önce
Bir turizimci sart bu memlekete
Avatar
uçhisarl - 5 yıl önce
osman süslü dönemi kapanmıştır. ahmet acar, kadir yetgel, ahmet taygurt arasında geçer. uçhisarımız için hayırlısı olsun.
Avatar
uchisarlı - 5 yıl önce
sayın bulent uğural başkanım, allah yolunu açık etsin. illede sen...
Avatar
Erdoğan gökgöz - 5 yıl önce
Bütün adaylara başarılar dilerim. Kazanan Uçhisar olsun.
Avatar
zafer karaosmanoğlu - 5 yıl önce
inşaalah iktidara inat, türklüğü ile gurur duyan bir hemşerimiz seçilir.