banner461
banner195

Tatlarin MHP Belediye Başkan Adayı Ercan Selvi, Halka Rağmen Değil, Halkla Çalışacağız

Nevşehir’in Acıgöl ilçesine bağlı Tatlarin Kasabasında Milliyetçi Hareket Partisinin belediye başkan adayı olan Ercan Selvi, yerel seçimlerde belediye başkanlığını kazanmaları durumunda öncelikle belediyeyi halka rağmen değil halka istişare yaparak hizmet yapan bir yapıya kavuşturacaklarını söyledi.

Tatlarin MHP Belediye Başkan Adayı Ercan Selvi,  Halka Rağmen Değil, Halkla Çalışacağız
19 Şubat 2014 Çarşamba 17:57

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in Acıgöl ilçesine bağlı Tatlarin Kasabasında Milliyetçi Hareket Partisinin belediye başkan adayı olan Ercan Selvi, yerel seçimlerde belediye başkanlığını kazanmaları durumunda öncelikle belediyeyi halka rağmen değil halka istişare yaparak hizmet yapan bir yapıya kavuşturacaklarını söyledi.

Nevşehir’de uzun yıllar Köy Hizmetleri Müdürü olarak görev yapan Merhum Sait Selvi’nin Tatlarin kasabasına önemli çalışmalarının bulunduğuna değinen Tatlarin MHP Adayı Ercan Selvi, kasaba da ev kadınlarının ev ekonomilerine katkı sağlamasının önünü açacaklarını, turizm ve tarım konularında da önemli yatırımlara imza atmayı planladıklarını dile getirdi.

Milliyetçi Hareket Partisi Tatlarin Belediye Başkan Adayı Ercan Selvi, “45 Yaşındayım ve hayatımın 40 yılının bu kasabada geçirdim. Hizmet kökenli bir aileden geliyorum. Amcam Merhum Nevşehir eski köy hizmetleri müdürü Sait Selvi döneminde kasabamıza önemli hizmetler yapıldı. Allah’ın izniyle bende amcamın yolundan giderek Kasabamıza önemli hizmetler kazandırmayı istiyorum. Belediyemizi halka çalışır hale getireceğiz. Halkımızla istişare yaparak, halk meclisini oluşturarak belediye çalışmalarına yön vereceğiz. Kasabamızı özel teşebbüse açacağız. Belediye olarak bunun alt yapısını oluşturacağız. Şu anda kullanılmayan briket ocağımızı faaliyete geçireceğiz. 15 kişinin istihdam edilebileceği bu fabrikamızı hayata geçireceğiz. Kasabamızda ev kadınlarımızın ekonomiye katkı sağlayabileceği çalışmalarda bulunacağız. Tatlarin kasabası turizme açık. Ama kasabamızı turizme kazandıracağız. Özel teşebbüs marifetiyle yer altı şehrimiz civarında hediyelik eşya dükkanları oluşturacağız. Yöremizde olduğu gibi yer altı depoculuğunu geliştireceğiz. Bu sayede kasabamızda işsizliği önlemek istiyoruz” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
fasa fiso - 4 yıl önce
sizden hiçbir şey olmaz. bir elin bes parmağıda bir değil.amcanız nerde siz nerde.belediyeden ne anlarsınız önce çevrendeki insanlardan arın selvi bey. biltekinle bildiriciyle senle bu işler yürümez :)
Avatar
MUHAHA - 4 yıl önce
senin çevren ne güzel dimi bugune kadar bu insanlardan kim zarar görmüş
Avatar
karın darlıgı - 4 yıl önce
lütfen karalama yapmayalım tartışacagınız birşey varsa buyrun gelin tartışalım boş yere milleti karalamayın sen kimsin de neyden anlarsın kim oldugunu söyle bizde sana yorum yapalım asıl sizin konuştuklarınız fasa fiso bilgisayardan yazı yazmak atıp tutmak kolay gün gelince ne yazacaksınız bakalım bundan bir hafta önce de sait bey i karalıyordunuz şimdi ne oldu siz ne konuştugunuzu bilmiyorsunuz selvi kazanacak diye kulp takmaya çalışıyorsunuz bildirici lerden kurtul diyorsun sizin bildirici azanız var lütfen seviyeli olun kendinizi daha fazla düşürmeyin.. tartışmak istediğiniz birşey varsa buyrun gelin.. sizin yaptıgınız bu yorum lar ne kadar düşük bir insan oldugunuzu gösterir...
Avatar
norveclı - 4 yıl önce
tatlarınde beledıye baskanlıgı sana kaldıda baska aday yoksa vay halımıze yazık lar olsun
Avatar
norveclı selvı - 4 yıl önce
ne gunlere kaldık
Avatar
cansel - 4 yıl önce
Selviyi karalayan arkadaşlarm ferhat yancıları iyi dinleyin bu iş bildrici ile başladı sizin ferhatnzı belediyeye alan biltekn we ilk muhtarlığı yapan da ilk başkanlığì yapan da Bildiriciler bilmiyosanz susacaksnz söz gümüşse sukut altndır tabii bilenler içinn:)
Avatar
almanyalı - 4 yıl önce @cansel
peki bildiriciler tatlarin için ne yapmış söyle bilelim ben kendimimi bildim bileli tatlarine tek baskan gelmiş osman aga sonra bana göre egitim çook önemli oyum yok tatlarinde ferhat veya ercanla bir akrabalıgımda falanda yok ama bu iş egitime bakar gönlümü sorarsanız ferhat diyorum ilk defa tatlarine bir üniversite mezunu adam aday oluyor çünkü
Avatar
cansel - 4 yıl önce
Bu iş üni diplamasna bakmıyor almanyalı yürek cesaret we adalet peki sen bana eğtim diyosunn iş eğtime önem veren kadar eğtm görmek isteyene de bağlı