banner461

Cantekin Bırakıyor mu?

3 Sezondur Nevşehir’i Bölgesel Amatör Ligde temsil eden Kırmızı Beyazlı Nevşehir Spor Gençlik Spor Kulübünü sırtlanan Necmi Cantekin ve beraberindeki Yönetim Kurulunun önümüzdeki günlerde yapacağı toplantı kulübün geleceği açısından son derece önemli.

banner503
 Cantekin Bırakıyor mu?
27 Haziran 2014 Cuma 17:34

banner143
banner134

 Cantekin Bırakıyor mu?

NEVŞEHİR(MHA) 3 Sezondur Nevşehir’i Bölgesel Amatör Ligde temsil eden Kırmızı Beyazlı Nevşehir Spor Gençlik Spor Kulübünü sırtlanan Necmi Cantekin ve beraberindeki Yönetim Kurulunun önümüzdeki günlerde yapacağı toplantı kulübün geleceği açısından son derece önemli.

Edinilen bilgiye göre; geçtiğimiz aylarda Kalp ameliyatı geçiren Kulüp başkanı Necmi Cantekin’in sağlık sorunları nedeniyle kulüp başkanlığını bırakması gündeme gelebilecek. Öte yandan Cantekin yönetimindeki isimlerinde böyle bir durumda yönetimde bulunmak istemeyecekleri gözleniyor.

Geçtiğimiz 3 yılda olduğu gibi Nevşehir Spor konusunu memlekete bir hizmet olarak algıladıklarını ifade eden ve kendisi ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerinin dışında bu işi daha iyi yapabileceğine inanan iş adamlarını da göreve davet eden Kulüp Başkanı Necmi Cantekin yine aynı türdeki çağrısını sürdürdü.

Eylül ayında başlaması beklenen Bölgesel Amatör Ligi öncesinde takımın kaderini belirleyecek olan toplantının muhtemelen ramazan ayı içerisinde gerçekleşmesi ve Cantekin ailesinin bu konudaki son kararını vereceği gözleniyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Kapadokyalı - 6 yıl önce
Bir sürü Nevşehir sevdalısı var sözüm o na sahip çıkar birisi
Avatar
mehmet - 6 yıl önce
Çok önemli deyil başka larda vardır talihli olan
Avatar
mehmet - 6 yıl önce
Birilerinin yerini birileri doldurur hiç bir yer boş kalmamis tir
Avatar
carsi - 6 yıl önce
Eger yapamiyisa biraksin daha iyi 3 senedir bal liginde oynuyo takim ust lige cikamadi bir turlu nevsehirsporun bu halde olmasi kotu bir durum
Avatar
bbadak - 6 yıl önce
daha iyi yapacak varsa gelsin yok sa boş laf üretmeyin eğer nejmi başkan bıraksın bir tane allahın kulu çıkıp takımı sahiplenmez boşuna dam pencere kapı demeyin takım 2005 de küme düştü niye kimse sahiplenmede de bu adamlar elini taşın altına koyunca herkez konuşuyo başkanın dediği gibi yapacak varsa buyursun çıkarsın 3. lige sizde kurtulun bizde kurtulak
Avatar
NEVŞEHİR - 6 yıl önce
i̇şi̇n i̇çnde sağlik varsa birakilmali ayrica fazla yipranildi i̇steni̇len başariya bi̇r türlü ulaşilamadi sahi̇p çikma tamam ama böylede taraftarda yöneti̇mde yipraniyor bi̇r şeye yaramiyor