banner177
banner195

Kapalı Tenis Sahasına İhtiyacı Var

Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Kompleksi içerisinde yer alan tenis sahasının şu ana kadar neye yaradığı bir türlü anlaşılamadı.

 Kapalı Tenis Sahasına İhtiyacı Var

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Kompleksi içerisinde yer alan tenis sahasının şu ana kadar neye yaradığı bir türlü anlaşılamadı.

İlk bakışta “Tenis Sahası İşte. İçerisinde Tenis oynanıyor” diyebilirsiniz. Peki şu ana kadar bu sahanın içerisinde tenis oynayana rastlayanınız var mı?. İçerisinde 2 Çim futbol sahası, 1 Kapalı Spor Salonu, 1 Gençlik Merkezi, 1 Yapımı devam eden Yarı Olimpik Yüzme Havuzu, 1 Yapımı devam eden yeni gençlik Merkezi, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü hizmet binası, Açık Basketbol Sahası ve 1 Halı Sahası bulunan il müdürlüğü kompleksi içerisinde en anlamsız bulabileceğiniz tek tesis tenis sahası olsa gerek.

Şu ana kadar içerisinde tenis oynayana rastlanmayan bu sahanın yerine halkın daha fazla rağbet edeceği, içerisinde sportif etkinliklerde bulunabileceği başka bir tesis inşa edilemez mi diye soruyor insan ister istemez kendi kendine.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15
Yükleniyor...

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.