banner461
banner195

Köstekçi’nin Talebeleri Şimdi Antrenör

Nevşehir’de son yıllarda atletizm branşında önemli ulusal ve uluslar arası başarıların kazanılmasının mimari olan Atletizm Antrenörü Resul Köstekçi’nin yetiştirdiği öğrencilerde aynı yolda ilerliyor.

Köstekçi’nin Talebeleri Şimdi Antrenör
27 Kasım 2015 Cuma 12:59

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de son yıllarda atletizm branşında önemli ulusal ve uluslar arası başarıların kazanılmasının mimari olan Atletizm Antrenörü Resul Köstekçi’nin yetiştirdiği öğrencilerde aynı yolda ilerliyor.


Geçtiğimiz yıllarda ilimize atletizm dalında önemli başarılar kazandıran Sporcularından İsa Demir ve Çağrı Karaca gibi isimleri antrenör olarak kazandıran Resul Köstekçi’nin bu yolda ilerleyen öğrencilerinden biri de Mücahit Mutlu oldu.

Tıpkı yıllarca birlikte İlimizi temsil edebilmek içtin ter döktüğü arkadaşları gibi kendisi de antrenör olan Mücahit Mutlu, Nevşehir Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu bünyesinde açılan atletizm kursunun hocası oldu.

Kursa katılan küçük sporcuları geleceğin başarılı atletizmcileri yapabilmek için çaba sarf eden Atletizm Antrenörü Mücahit Mutlu, kendisini bu günlere kadar yetiştiren Resul Köstekçi’ye ve meslek hayatında yeni bir sayfa açılmasını sağlayan Nevşehir Halk Eğitim Merkezi Müdürü ve Çalışanlarına teşekkür etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.