banner461
banner195

Nevşehir Üniversitemiz Futbol Takımından 2-0’lık Galibiyet

Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü Futbol Takımı, Sağlık Sporu 2-0 yendi.

Nevşehir Üniversitemiz Futbol Takımından 2-0’lık Galibiyet
05 Mart 2013 Salı 17:11

banner143
banner134

 Üniversitemiz Beden Eğitim Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Alparslan İnce'nin koordinatörlüğü ve Teknik Direktör Tarkan Güney’in gözetiminde 1. Amatör Kümede mücadele eden ve antrenmanlarına aralıksız devam eden Nevşehir Üniversitesi Futbol Takımı, 9. Haftada Sağlık Spor ile karşılaştı.

Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne ait 2 Nolu Çim Sahada centilmenlik içerisinde geçen maç sonunda Üniversitemiz Futbol Takımı Sağlık Sporu 2-0 yendi.

Tüm sporseverleri oynanacak olarak maçlara davet eden Nevşehir Üniversitesi Futbol Takımı Koordinatörü Yrd. Doç. Dr. Alparslan İnce, “Takım olarak geçtiğimiz sezonu grubumuzda lider olarak tamamladık ve bu sezonu da inşallah lider olarak tamamlamayı hedefliyoruz. Bunun içinde antrenmanlarımızı aksatmadan yapıyoruz. Takımımız 9 Mart 2013 Cumartesi günü saat 13:30’da Gülşehir’de Gülşehir Spor ile karşılaşacak. Spora gönül veren herkesi bu hafta sonu ve bundan sonra oynanarak maçlara davet ediyorum. Çünkü sporcularımızın en büyük moral kaynağı sporseverlerin maçlara gelerek kendilerine destek vermeleri. Ben bu vesile ile hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen ve bize büyük moral kaynağı olan başta Nevşehir Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç olmak üzere herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.