banner461
banner195

Suvermez Kale Spor Şampiyonluk İçin İddialı

Nevşehir’de 1. amatör küme Şampiyonu Suvermez Kale Spor ile BAL Liginde ilimizi 4 yıldır başarısız bir şekilde temsil eden Nevşehir Spor GK arasındaki baraj maçı 19 Nisan 2015 Pazar günü oynanacak.

 Suvermez Kale Spor Şampiyonluk İçin İddialı
14 Nisan 2015 Salı 16:59

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de 1. amatör küme Şampiyonu Suvermez Kale Spor ile BAL Liginde ilimizi 4 yıldır başarısız bir şekilde temsil eden Nevşehir Spor GK arasındaki baraj maçı 19 Nisan 2015 Pazar günü oynanacak.

4 Sezondur Nevşehir’i bölgesel amatör futbol liginde temsil eden Nevşehir Spor GK karşısına çıkacak olan Suvermez Kale Spor her ne kadar bir kasaba takımı da olsa Nevşehir futbol tarihine bir yeni imza atmanın peşinde.

Amatör lig finalinde bu yıl BAL Ligi baraj maçı için oldukça iddialı olan Özel idare Spor’u yenerek önemli bir başarıya imza atan Suvermez Kale Spor takımının baraj maçında sergileyeceği mücadele baraj maçının önemini bir kez daha artırıyor.

Hafta sonunda oynanacak müsabakaya Antrenör Tarkan Güney yönetiminde oldukça iddialı hazırlanan Suvermez Kale Spor takımının bu maçta elde edebileceği galibiyetle ilimiz genelinde ilçe ve kasaba takımlarını da bundan sonraki yıllar için bir hayli yüreklendireceği de kaçınılmaz bir gerçek.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
NECMİ CANTEKIN - 3 yıl önce
SUVERMEZ KALESPOR'UN DAHA ÖNCE ŞAMPIYONLUĞUNU TEBRIK
ETTİK.İKİSİDE NEVŞEHIR TAKIMI BIRI TEMSIL EDECEK SONUÇ ITIBARI ILE.İKİ TAKIMADA BAŞARILAR.
Avatar
TARAFTAR - 3 yıl önce
eğer koca şehri̇n takimi yi̇ne adi şani duyulmamiş köy kasaba takimlarina razi̇l olacaksa bu kez başkasi çiksin zaten olmuyor bu şehi̇rde bu i̇ş
Avatar
erhan tunca - 3 yıl önce
öncelikle suvermez kalespor'un uzun yıllardır istikrarlı bir çizgisinin olduğunu biliyorum.uzun zamandır da nevşehir spor'un istikrarsız bir çizgide olduğunu biliyorum. bir nevşehirli olarak ayın 19'unda oynanacak suvermez kalespor,nevşehir spor maçında öncelikle centilmence geçmesinin temenni ediyorum.bazı güçlerin futbolun güzelliğin bozmasını ve sonuca etki etmemesini temenni ediyorum.
Avatar
suvermezli - 3 yıl önce
Başarılar Suvermez Kalespor
Avatar
Mehmet Ali - 3 yıl önce
Sevgili taraftar kardeşim eğer SUVERMEZ KALE SPOR un ismini NEvşehir futbolunda duymadıysan bu senin eksikliğin
Avatar
hakim dertli - 3 yıl önce
Sen çok mücadele verdin inkar edenler terbiyesizlik yapar kaç yıldır canla başla takip ettin bu memleketi eleştiri ama ucundan tutmaz olduğu kadar olur bakalım birazda yapmak isteyenler ugrassin. Nejmi cantekin ve sedat serhat cantekine sonsuz başarılar diliyorum
Avatar
Kaç....? - 3 yıl önce
acaba kaç nevşehirli futbolcu var büyük
çoğunluğu ni̇ğde de okuyan çoçuklar.nevşehirsporda
dışardan futbolcu getiriyor nevşehirli futbolcular
4-5 adet a takımında su vermezporda kaç kişi var
oda dışardan getirirse nasıl olacak acaba
Avatar
Mehmet Ali - 3 yıl önce
Sevgili kardeşim bazı şeyleri hazmedemiyor musunuz suvermezkalesporun bu yerlere gelmesini .acaba Realmadridde kaç tane İspanyalı var