banner177
banner195

Ziraat Türkiye Kupası 1. Tur karşılaşmaları bir maç dışında tamamlandı

Ziraat Türkiye Kupası 1. Tur karşılaşmaları bir maç dışında tamamlandı.Bal ligi temsilcimiz Nevşehirspor 3.Lig ekibi Sivas 4 Eylül Belediyesporu yenerek kupadan eleme başarısı göstererek kupada bir süprize imza attı.İşte Ziraaat Türkiye kupası maçında günün diğer sonuçları...

Ziraat Türkiye Kupası 1. Tur karşılaşmaları bir maç dışında tamamlandı

banner143
banner134

Futbolda, Ziraat Türkiye Kupası 1. Tur mücadeleleri bir maç dışında tamamlandı.

Tek maçlı eleme usulüne göre oynanan 1. tur karşılaşmaları, yarın Bingöl Şehir Stadı'nda, saat 15.00'te başlayacak Muş Ovasıspor-Erzincan Refahiyespor maçıyla tamamlanacak.

Karşılaşmalarda alınan sonuçlar şöyle:

Beylerbeyispor - Anadolu Üsküdar 1908 Spor.......................................( 2 - 1 )

Tuzlaspor - Localtime Fatih Karagümrük...............................................( 1 - 2 ) (uzatmalarda)

Sancaktepe Belediye Spor - İstanbulspor..............................................( 1 - 2 )

Çıksalın Spor - Maltepespor..................................................................( 2 - 1 )

Ümraniyespor - Silivrispor......................................................................( 0 - 1 )

Darıca Gençlerbirliği - Kocaelispor.........................................................( 4 - 6 ) (penaltı atışları sonucunda)

Derince Belediyespor - Sakaryaspor......................................................( 2 - 0 )

Bursa Nilüferspor - Orhangazispor..........................................................( 0 - 2 )

Ankarademirspor - Şekerspor................................................................( 1 - 0 )

Keçiörengücü - MKE Kırıkkalespor........................................................( 5 - 0 )

Adliyespor - Hacettepe Spor...................................................................( 0 - 3 )

Edirne Spor Gençlik - Tekirdağspor.......................................................( 3 - 0 )

Beyköy Belediyespor - Gölcükspor........................................................( 3 - 4 )

Armutlu Belediyespor - Yeşil Bursa.......................................................( 0 - 1 )

Zonguldak Kömürspor - Bartınspor........................................................( 3 - 4 ) (penaltı atışları sonucunda)

Tosya Belediye Spor -  Ayancık Belediyespor.......................................( 3 - 2 )

Çorum Belediyespor - Ünyespor............................................................( 2 - 1 )

Merzifonspor - 1930 Bafra Spor.............................................................( 1 - 3 )

Nevşehir Spor Gençlik - Sivas Dört eylül Belediyespor.........................( 2 - 1 )

Yeşil Kırşehir Spor - Yimpeş Yozgatspor...............................................( 1 - 0 )

68 Yeni Aksaray Spor - Niğde Belediyespor..........................................( 1 - 2 )

Karaman Belediyespor - Kayseri Şekerspor..........................................( 2 - 0 )

Trabzon Akçabat Futbol Kulübü - Arhavi Spor.......................................( 4 - 1 )

Düzyurspor - Arsinspor..........................................................................( 1- 2 )

Bayburt Grup Özel İdare - Iğdır Gençlerbirliği Spor...............................( 2 - 0 )

Göle Belediye Spor - Erzurum Büyük Şehir Belediyesi Spor.................( 0 - 3 )

Belediye Bingölspor - Elazığ Belediyespor............................................( 0 - 3 )

Cizre Basra Spor - Tatvan Gençlerbirliği Spor.......................................( 1 - 2 )

Belediye Vanspor - Siirtspor..................................................................( 1 - 0 )

Batman Petrolspor - Girmeli Belediye Spor...........................................( 3 - 0 )

Yeni Diyarbakır Spor - Adıyamanspor...................................................( 4 - 1 )

Kırıkhanspor - Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor....................( 1 - 2 )

Osmaniye Spor 2011 - Payas Belediyespor 1975.................................( 4 - 2 ) (penaltı atışları sonucunda)

Ispartaspor - Bucak Belediye Oğuzhanspor..........................................( 0 - 5 )

Uşak Sportif Gençlik Spor - Denizli Büyükşehir Belediyespor...............( 5 - 4 ) (penaltı atışları sonucunda)

Bergama Belediyespor - Balçova Belediye Spor...................................( 2 - 1 )

Menemen Belediye Spor - Ayvalıkgücü Belediyespor...........................( 3 - 1 )

Manavagat Evrenseki Spor - Tekirova Belediyespor.............................( 4 - 2 ) (uzatmalarda)

Kızılcabölükspor - Elibol Sandıklıspor................................................... - Ankara


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.