banner461
banner195

Göreme Belediyesinden Turizmcilere Çağrı

28-31 Ocak tarihleri arasında İstanbul Beylikdüzü fuar merkezinde düzenlenecek olan fuara tanıtım materyali göndermek isteyen turizmcilerin göndermek istedikleri tanıtım ürünlerini en geç 25 Ocak Pazartesi günü saat 10:00 a kadar Göreme Belediyesine ulaştırmaları istendi.

Göreme Belediyesinden Turizmcilere Çağrı
16 Ocak 2016 Cumartesi 13:17

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) 28-31 Ocak tarihleri arasında İstanbul Beylikdüzü fuar merkezinde düzenlenecek olan fuara tanıtım materyali göndermek isteyen turizmcilerin göndermek istedikleri tanıtım ürünlerini en geç 25 Ocak Pazartesi günü saat 10:00 a kadar Göreme Belediyesine ulaştırmaları istendi. Ulusal ve Uluslararası katılımcı ve ziyaretçinin yer alacağı EMİTT 2016 fuarında Nevşehir Kapadokya standı büyük bir yere sahip olacak. Fuarda Kapadokya tüm yönleriyle yer alacak.

Stant içerisinde yer alan kurum ve kuruluşların tanıtım materyallerinin yanı sıra minyatür sıcak hava balonu, balon sepeti içerisinden gözlükle takılarak havadan uçuş hissi veren uygulama, interaktif zemin üzerinde balon hareketleri, çanak çömlek yapımı gibi birçok aktivite yer alacak.

EMİTT fuarına bölgemizden çok sayıda kurum ve özel firma katılacak.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.