banner461
banner195

Göreme Fuar Yolcusu

Ulusal ve uluslararası katılımcı ve ziyaretçinin yer alacağı Travel Turkey 2014 Fuarı'nda Göreme'de yerini alacak.

 Göreme Fuar Yolcusu
02 Aralık 2014 Salı 16:53

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Ulusal ve uluslararası katılımcı ve ziyaretçinin yer alacağı Travel Turkey 2014 Fuarı'nda Göreme'de yerini alacak.

Her yıl olduğu gibi yine Kapadokya olarak tek çatı altında toplanılan stantta, Göreme'de tüm yönleriyle tanıtılacak. Göreme'nin tarihi ve turistik mekânlarından, işletmelerine kadar hemen hemen her şeyin yer alacağı fuara adeta tanıtım anlamında Göreme damgasını vuracak. Göreme Belediye Başkanı Nuri Cingil, Travel Turkey Fuarının Kapadokya için yeni bir pazar oluşturma fırsatı olduğunu belirterek, özellikle turizm işletmecilerinin bu fırsatı değerlendirmesi gerektiğinin altını çizdi. 

Cingil; "Bölgemiz artık turizm anlamında kendisini daha da yükseklere taşıyacak kapasiteye sahip. Bu anlamda fuarlar büyük önem arz ediyor. İzmir fuarı özellikle iç pazara yönelik yeni bir fırsat olacak bölgemiz için. Bizim Kapadokya bölgesini yerli insanımıza daha çok tanıtmamız lazım" dedi. 

Travel Turkey Fuarı'nda, Göreme'nin tarihi ve turistik yerlerinden, yemek kültürüne, düğün kültürüne, birçok yönlerini anlatan ve Türkçe İngilizce olarak hazırlanan kitaplar, Göreme'nin en özel ve güzel mekânlarında yapılmış olan çekimlerin sanatçısı tarafından seslendirilen tanıtım CD'si, ikramlık özel kabak çekirdeği ve üzüm, minyatür peribacaları gibi birçok tanıtım materyali Travel Turkey 2014 Fuarı'nda Göreme Belediyesi standında ziyaretçilere ulaştırılacak.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.