banner461
banner195

Kapadokya'da Peribacaları Işıklandırılmalı

Kapadokya Turizmcileri, Kapadokya bölgesinin merkezi Nevşehir’de bulunan turistik mekanların akşam saatlerinde de yapılacak ışıklandırma çalışmaları ile rahatlıkla gezilebilmesi gerektiğine dikkat çekiyor.

Kapadokya'da Peribacaları  Işıklandırılmalı
26 Ağustos 2015 Çarşamba 15:46

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Kapadokya Turizmcileri, Kapadokya bölgesinin merkezi Nevşehir’de bulunan turistik mekanların akşam saatlerinde de yapılacak ışıklandırma çalışmaları ile rahatlıkla gezilebilmesi gerektiğine dikkat çekiyor.

Bölge turizminin yeme-içme ve eğlence anlayışının öne çıktığını belirtirken, bu yelpazenin daha da genişletilmesi halinde bölgenin turizm potansiyelinin yükseleceğine dikkat çekiliyor.

Kapadokya bölgesinde bazı bölgelerin ışıklandırılarak akşam saatlerinde de rahatlıkla gezilebilmesi düşüncesine destek verdiklerini söyleyen Turizmciler, “Bölgemizde turizm anlayışının son yıllarda sadece yeme-içme ve eğlence olarak yoğunlaşması karşısında mutlaka bu anlayışın değiştirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Ürün yelpazesinin genişletilmesi ile bölgemizin daha fazla turist çekeceğine inanıyorum. Bölgedeki bazı turistik merkezlerin ışıklandırılması da bölge turizmi açısından atılacak önemli bir adım olacak. Kapadokya turistik işletmeciler derneği olarak biz bu projeyi destekliyoruz. Bir an önce bu proje de hayata geçirilmeli.” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.