banner461
banner195

KAPTİD'ten “UÇAĞINA SAHİP ÇIK KAPADOKYA” Kampanyası

Kapadokya Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği KAPTİD “UÇAĞINA SAHİP ÇIK KAPADOKYA” Kampanyası başlattı....

KAPTİD'ten “UÇAĞINA SAHİP ÇIK KAPADOKYA” Kampanyası
25 Nisan 2015 Cumartesi 16:49

banner143
banner134
Kapadokya Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği KAPTİD “UÇAĞINA SAHİP ÇIK KAPADOKYA” Kampanyası başlattı....

Turizm basit bir anlatımla: dinlenmek, eğlenmek, görmek ve tanımak gibi amaçlarla yapılan gezilerdir. Eskiden sadece çok zengin veya aşırı maceracı kimselerin yaptığı bu geziler, ulaşım kolaylıklarının sürekli olarak gelişmesi ile kısa zamanda herkesin bu gezileri yapmasına olanak sağlamıştır. Ulaşım kolaylığı ve seçenekleri arttıkça gelen turist sayısı da doğru orantıda artmıştır.


Günümüzün en önemli ve en hızlı ulaşım aracı uçaktır ve bu alanda Dünya’nın en iyilerinden birisi - Avrupa’nın en iyisi Milli Bayrak Taşıyıcımız: Türk Hava Yolları’dır.


Çok eskiye gitmemize gerek yok, Nevşehir Kapadokya Havalimanı’nın yıllarca atıl şekilde beklediğini, yıllarca hiç uçak inmediği günleri dün gibi hatırlıyoruz. Fakat bugün Nevşehir Kapadokya Havalimanı uçakların dolu dolu inip kalktığı ve artık sadece İstanbul Atatürk Havalimanı’na ulaşmak için kullandığımız bir havalimanı değil. Artık bu havalimanımızdan THY’nin İstanbul Atatürk hariç Antalya ve İstanbul Sabiha Gökçen seferleri de mevcut veya çok yakın zamanda başlayacak.

 

Bu yeni uçuş hatlarına değerli halkımızın dikkatini çekmek ve toplum bilinci oluşturmak adına “UÇAĞINA SAHİP ÇIK KAPADOKYA” isimli kampanyamızı KAPTİD (Kapadokya Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği) olarak başlatıyoruz. Tüm halkımızı Kapadokya’yı bir adım daha ileriye götürecek bu yeni seferlere aynı geçmişte İstanbul Atatürk seferlerine sahip çıktığı gibi sahip çıkmasını istiyoruz. Biz sahip çıktıkça emin olun Kapadokyamız çok daha ileri gidecektir.


Bu vesile ile bu kampanyamıza Nevşehir’in dört bir yanında tarafımıza tahsis ettiği billboard ve raket reklamlar ile sonsuz destek veren NevMedya Tanıtım ve Organizasyon Genel Müdürü Sn. Ahmet Ceylan’a, bu uçak seferlerinin konmasında gecesini gündüzüne katan THY Nevşehir Müdürü Sn. Osman Taha Küçük’e ve emeği geçen tüm kurum / kuruluşlara teşekkür ederiz.

Saygılarımızla;

Yakup Dinler

KAPTİD Yönetim Kurulu Başkanı

Haydi Nevşehir Antalya-Nevşehir Uçağına Sahip Çık!

KAPTİD Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Yakup Dinler ve Yönetim Kurulunu Tebrik ediyor Tüm Nevşehirlileri Bu Çağrıya kulak verip Kendi Uçağımıza Sahip Çıkılmasını diliyoruz...
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Fahri Ýıldız - 3 yıl önce
TEBRİKLER YAKUP BAŞKAN EMEĞİNE SAĞLIK FARKI FARK ETTİRDİN LAF YOK İCRAAT VAR.
Avatar
uçakta bana sahip çıksın. - 3 yıl önce
Istanbulda rötar şu anda 1,5 saat oldu. Devamını bilmiyoruz. Ben uçağa sahip çıktım da uçak
Bana sahip çıkmadı.
Avatar
kaptan - 3 yıl önce
aksaray ve kırşehir in havaaanına uaşımını kısaltacak yollar bir an önce bitirilmeli sadece nevşehir yolcu az gelirl
Avatar
MAHIR GEZMIS TUZKOYLU - 3 yıl önce
tuzkoy havaalaninin yaplis oykusu yil 1984 anap donemi sayin alibabaoglu ve donenim tuzkoy bld.bsk merhum turan balak in cok emegi gecmistir ve acildi refah yol koalasyonunda biraz sekteye ugrdi akp geldi sagolsun uluslar arasi havaalanina kilit vurdular havaalanini kayseriye kaydirdilar havaalani bmw araclarinin test surusune birakildi devami geliyor
Avatar
ahmet solmaz - 3 yıl önce
Ben ne sahip çıkacagım akp liler sahip çıksın.
Avatar
gerçek - 3 yıl önce
gerçekten bu uçuşların başlatılmasın da kimlerin emeği var? kıvırmaya gerek yok, çıksın thy müdürü açıklama yapsın ve kamuoyuda gerçekleri bir bilsin.
Avatar
UYDURMA - 3 yıl önce
kedi mühürünü görmüş yara zannetmiş yazilan çizilenler şişirme birileri türübüne oynuyor kendine çalişiyor göreceğiz bakalim haziran dogru kaç uçak geliyor kaç kişi uçuyor yok antalyaymiş yok izmirmiş lafta boş laflar geleni gideni biliyoruz dökme suyla değirmen dönmez ayip yav kos koca havalimanina 5 uçak inmiş oda haftada marifet sayiyorlar gidinde kayseriye bir bakin iç diş uçuşlar haftada 100 uçak iniyor
Avatar
Nevşehir'li - 3 yıl önce
uçağımıza elbet sahip çıkarız. ancak fiyatlar pahalı. fiyatları düşürün, bakın nasıl talep olur. saygılarımla...