banner461
banner195

Kayakapı Premium Caves İle Cappadocia’ya 8 Ödül Birden

Kapadokya’nın en özel otellerinden biri olan Kayakapı Premium Caves – Cappadocia, 2015 yılına TripAdvisor’dan aldığı 8 ödülle hızlı bir giriş yaptı.

Kayakapı Premium Caves İle Cappadocia’ya 8 Ödül Birden
21 Ocak 2015 Çarşamba 17:39

banner143
Türk Turizminin Haklı Gururu Kayakapı Premium Caves
İlgili Galeriye Git
banner134
 - Dünya’nın En İyi 25 Otelinden Biri Türkiye’den

- Kayakapı Premium CavesCappadocia’ya 8 Ödül Birden

- Türk Turizminin Haklı Gururu :  Kayakapı Premium Caves

Kapadokya’nın en özel otellerinden biri olan Kayakapı Premium Caves – Cappadocia, 2015 yılına TripAdvisor’dan aldığı 8 ödülle hızlı bir giriş yaptı.

Dünyanın en büyük otel ve seyahat değerlendirme sitesi TripAdvisor, milyonlarca kullanıcısının oyları sonucu belirlenen “Travellers Choice 2015” ödüllerini açıkladı. Bu ödüller çerçevesinde Kayakapı Premium Caves - Cappadocia , toplam 8 dalda ödül kazanarak, kırılması zor bir rekora imza attı.

“Travellers Choice 2015” ödülleri kapsamında Türkiye’den “Dünya’nın En İyi Otelleri” kategorisinde ödül kazanan tek otel olan Kayakapı Premium Caves – Cappadocia’nın ödülleri arasında:

En İyi 25 Otel - Dünya 24.lüğü,

En İyi 25 Otel - Avrupa 8.liği,

En İyi 25 Otel - Türkiye 1.liği,

En İyi 25 Lüks Otel - Dünya 12.liği,

En İyi 25 Lüks Otel - Avrupa 1.liği ve

En İyi 25 Lüks Otel - Türkiye 1.liği bulunmaktadır

“Dünya’nın En İyi 25 Otel’i” arasında Türkiye’den seçilen tek otel olarak yer almanın haklı gururunu yaşayan Dinler Group Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Yakup Dinler, “Türk Turizminin Dünya’da En İyiler arasında olduğunu görmek bizi gururlandırdı ve çok mutlu etti. Bu ödülleri almamızda emeği olan tüm misafir, çalışan, partner ve dostlarımıza destekleri için çok teşekkür ederiz” dedi.

KAYAKAPI PREMIUM CAVES - CAPPADOCIA

1984 yılında Dinler Mocamp - Nevşehir tesisleri ile temelleri atılan Dinler Group, 30 yılı aşkın bir süredir Türk turizmine 6 otel işletmesi, ticari hava balon işletmeciliği ve seyahat acentacılığı dallarında hizmet veriyor. Dinler Group’un son halkası olan ve Ürgüp halkı tarafından “Yüzyılın Projesi” olarak nitelendirilen Kayakapı Premium Caves – Cappadocia 1 Mayıs 2013’ten beri misafirlerini ağırlamaktadır.

Ödüller hakkında detaylı bilgiye http://www.tripadvisor.com.tr/TravelersChoice-Hotels adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
YÜZYILIN PROJESİ - 3 yıl önce
projeyi̇ yeri̇nde i̇nceleyen i̇ki̇ kültür ve turi̇zm bakanimiz aynen şu i̇fadeyi̇kullanmişti " yatirimci nasil bi̇r sorumluluğun altina gi̇rdi̇ği̇ni̇n farkinda mi ?" bende "evet sayin bakanim" demi̇şti̇m. yanilmamişim. teşekkürler allah emeği̇ni̇zin karşiliğini versi̇n.