banner461
banner195

MHP Nevşehir Milletvekili Varol Teşekkür Ziyaretlerine Başladı

Milliyetçi Hareket Partisi’nden (MHP) Nevşehir Milletvekili seçilen Mehmet Varol, 7 Haziran seçimlerinin ardından teşekkür ziyaretlerine başladı.

MHP Nevşehir Milletvekili Varol Teşekkür Ziyaretlerine Başladı
09 Haziran 2015 Salı 22:10

banner143
banner134
İki gündür partide kendisine yapılan hayırlı olsun ziyaretlerini kabul eden Milliyetçi Hareket Partisi’nden (MHP) Nevşehir Milletvekili seçilen Mehmet Varol, 7 Haziran seçimlerinin ardından teşekkür ziyaretlerine başladı. 

MHP Nevşehir Milletvekili Mehmet Varol yaptığı açıklamasında, Nevşehirlilerin MHP'ye verdiği desteğin asla boşa çıkarmayacağını belirterek, "Şu an milletvekili seçilmenin onur ve sorumluluğunu taşıyorum. Gerçekleştirilen seçimde partimize ve şahsıma güven duyan bütün seçmenlerime ve Nevşehirli hemşerilerime teşekkür ediyorum. Onların bu güvenine daima layık olmaya çalışacağım.Yoğun bir seçim dönemi geçirdik. Tek başına iktidara taliptik, olmadı. Artık seçimler geride kaldı. Şimdi hizmet dönemi başlıyor" dedi. 

Varol, “Her zaman sözde değil, özde milletin vekili olacağım. Ankara’da her zaman Nevşehirli hemşerilerimin bir kapısı olacak. Onların sorunlarını çözmek, ülkemize ve Nevşehirimiz’e faydalı projeleri hayata geçirmek için çaba harcayacağız. Her zaman vatandaşımızın yanında olacağız” dedi.


Milliyetçi Hareket Partisi’nden (MHP) Nevşehir Milletvekili seçilen Mehmet Varol, 7 Haziran seçimlerinin ardından tüm köylere ve ilçelere yönelik olarak teşekkür ziyaretleri gerçekleştireceği belirtildi.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
.... - 3 yıl önce
göz boyama işi bunlar ülke elden gidiyor
Avatar
ak - 3 yıl önce @....
bu ülke eğer bir kaç insan oturduğu koltuğa tekrar oturamadığı için elden gidiyorsa o insanlara hesap sormak lazım nerelere peşkeş çektiniz diye. korkma bu cennet vatana zerre bir şey olmaz türk milleti ilelebet payidar kalacaktır.
Avatar
yasin - 3 yıl önce
Allah'ına kurban sayın vekilimmmmmmmmm adamsın adam...
Avatar
VAROOOOOLLLLL - 3 yıl önce
kurtarir bi̇zi̇ varrroooolllll
Avatar
semih kaya - 3 yıl önce
Allahina kurbann
Avatar
MEHMET ÖZBİLEK - 3 yıl önce
Allah yar ve yardimcin olsun
Avatar
helal olsun mhp genel merkezine - 3 yıl önce
eski il başkanlarına sahip çıktı.vefa gösterdi.
Avatar
Varol - 3 yıl önce
3 AKP milletvekilinden 12 senede hic birşey alamayan nevşehir Mehmed beyi meclise gönderdi.Ama ayni onlar gibi calismamazlik edersen,nevsehire faydan dokunmazsa emin ol,bi daha oy alamazsin.Nevsehire sahip cikman dilegiyle.sevgiler...