banner461
banner195

Museum Otel Relais & Chateaux listesine girdi

Kapadokya’nın ve Türkiye’nin marka değeri en yüksek lüks butik otellerinden olan Uçhisar Museum Hotel, 01 Mart 2013 tarihi itibariyle dünyanın en önemli otel konsorsiyumlarından olan Relais & Chateaux tarafından üye olarak kabul edildi.

Museum Otel Relais & Chateaux listesine girdi
21 Mart 2013 Perşembe 14:59

banner143
Museum Otel Relais & Chateaux listesine girdi
İlgili Galeriye Git
banner134
Kapadokya nın seçkin otellerinden Museum Otel, 2013  yılında dünyaca ünlü en seçkin otellerin kabul edildigi Relais & Chateaux zincirine katılarak, yeniliklerine bir tanesini daha eklemiş oldu.

Museum  Otel seçkin oteller zincirinde...


 RELAIS & CHATEAUX NEDİR?

1954 yılında Fransa’da belli bir kalite misyonunu benimsemiş oteller tarafından kurulan Relais & Chateaux, bugün 60 ülke ve 5 kıtada 500’e yakın üye oteli bulunan dünyanın en prestijli otel konsorsiyumlarından biridir. Sadece belli kalite standartlarına sahip, karakteristik özellikleri bulunan, lüks ve butik konaklamanın, gurme lezzetlerin ve şarap tadımının en güzel örneklerini sunan butik Oteller, Şatolar ve Restaurant’lar Relais & Chateaux üyesi kabul edilebilmektedirler. Diğer zincirlerinin aksine oldukça yüksek kalite standartlarına sahip bir kuruluştur.

 

MUSEUM HOTEL ve RELAIS & CHATEAUX ÜYELİĞİ

Kapadokya’nın ve Türkiye’nin en iyi ve en özel otellerinden biri olarak Museum Hotel, Türkiye’nin tek Relais & Chateaux oteli olmaktan büyük onur duymaktadır. Onlarca otel adayı arasından Museum Hotel; özellikleri, sanatsal ve tarihi yapısı, konsepti, geleneksel dekorasyonu ve sunduğu lezzetler göz önüne alınarak Türkiye’de Relais & Chateaux oteli olmaya layık görülen tek otel olmayı başarmıştır.

 

Tipik otel iştiraklerinden farklı olarak Relais & Chateaux, paraya dayalı bir üyelik tipi benimsememektedir. Otelin genel yapısı ve hizmet standartlarının yanında Restaurant hizmet kalitesi de son derece önemli bir detayı teşkil etmektedir. Ödüllü şefleri, kendi üzüm bağlarında üretilen özel şarapları ve üstün Restaurant hizmet kalitesiyle Museum Hotel bu değerli üyelik için önemli farklılıklara sahip bir lüks butik oteldir.

 

Fransız Şatoları ile başlayan Relais & Chateaux üyeliği Kapadokya’dan bir kaya butik otel olan Museum Hotel ile devam etmektedir. Sanatsal yapısının yanı sıra, kendine kas Müze (Museum) konsepti ve binlerce yıllık mağaraların sunduğu tarihi yapısı ile Museum Hotel, Relais & Chateaux markası için önemli bir değer oluşturacağına şüphe yoktur.

 

Fransa’dan Arjantin’e, Kuzey Amerika’dan Asya’ya birbirinden özel ve özenle seçilmiş Relais & Chateaux hotelleri hakkında daha fazla bilgi almak için www.relaischateaux.com websitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Saygılarımla,

 

H. Tolga TOSUN

Genel Müdür

   Museum Hotel

Hotel and restaurant in the mountains

Tekelli Mah. No:1 Uçhisar

50240 Nevsehir (Cappadocia)

 Turkey

Tel. : +3842192220

Fax : +903842192444 E-mail : museum@relaischateaux.com

Website : http://www.museum-hotel.com

Owner: Omer Tosun

Maître de Maison: Tolga Tosun


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.