banner461

Nevşehir Milletvekili Açıkgöz, Vekilin Mutfağı’na girdi

TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, TRT Haber’in Vekilin Mutfağı programına konuk olarak Nevşehir’in lezzetlerini tanıttı.

banner503
Nevşehir Milletvekili Açıkgöz, Vekilin Mutfağı’na girdi
09 Temmuz 2017 Pazar 14:56

banner143
banner134
Nevşehirli hemşehrimiz TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Her hafta Pazar günleri yayınlanan TRT Haber’in Vekilin mutfağı programında Çağla Yarıcı’ın konuğu oldu.  

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, siyasete kısa bir mola vererek mutfağa girdi.

Önce aşçı önlüğü giyip ocakbaşında hünerlerini sergileyen Açıkgöz, daha sonra özel yeteneklerini izleyicilerle paylaştı.

İlimiz Nevşehir'in yöresel tatlarına büyük yer veren Açıkgöz, Nevşehir’in meşhur Çömlekte kuru fasulyesini seyirciler ile buluşturdu. Programda hem yemek yayıp hem de Nevşehir ve Kapadokya Bölgesini enine boyuna uzun uzun tanıtan Açıkgöz, Nevşehir tavasından, Aside tatlısına, Kabak Çekirdeğinden tandırda kuru fasulyeye Nevşehir kuru üzümüne kadar ilimizin tüm lezzetlerini izleyicilerle buluşturdu.


Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz'ün konuk olduğu ve TRT Haber’de yayınlanan Vekilin Mutfağı programı görünülerini wwww.fibhaber.tv'den izleyebilirisiniz.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.